Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

V Liberci bude rušno...

Pokud si zrovna zapisujete do diáře, kam si pojedete zazávodit, máme pro vás bezva tip! Tak neváhejte a udělejte si chvilku času a pojďte se s námi podívat, co vás čeká v září...


V Liberci bude rušno...

Pořádat závody není dnes zrovna snadné. Ale Kynologický klub Liberec – Pavlovice je široko daleko vyhlášený, že právě jeho akce patří k těm nejlepším. Nevěříte...?

 

Řekněme si na rovinu, nebylo by fajn stát se součástí tak skvělého závodu, který se koná již třicet osm let? Závodit tam, kde závodili kynologové zvučných jmen? Nakonec ale naprosto nejlepší je přijet na závod, kde je fantastická parta lidí, která vás skvěle uvítá a pohostí. Rozhodně se v Liberci budete cítit báječně. A pokud chcete jít závodit, ale nechcete „ošidit“ rodinu, vezměte je s sebou, protože nudit se zde rozhodně nebudou.

V Liberci bude rušno...

Závod o Liberecký pohár se koná v sobotu 28. září2019, a pokud chcete jet, rozhodně se vyplatí přihlásit se předem a hlavně včas. Uzávěrka je 22. září a cena startovného před uzávěrkou je 150,- Kč, což je opravdu velmi přijatelné za den plný přátelského utkání, seznámení a dojmů. Pamatujme, že opravdové zážitky a vzpomínky nezískáme doma u počítače, ale na takovýchto vyhlášených kynologických akcích.  Proto vás zveme do Liberce a možná se tam setkáte i s námi...

 

Iveta Panýrková

www.kkpavlovice.cz

V Liberci bude rušno...
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->