Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Únor bílý pole sílí...

A je tu únor, měsíc kdy před sebou obvykle máme stále kruté mrazy, hromady sněhu a i my tak trochu, co se kynologie týče, odpočíváme. Jenže to je omyl, magický rok 2020 začal úplně jinak a nevypadá to, že by se něco mělo v dohledné době měnit...


Únor bílý pole sílí...
Iveta Panýrková 1.2.2020 16740x Z redakce

Sice jsme letos „okradeni“ o zimní radovánky, ale zase to bezvadně nahrává tomu trávit s našimi psy stále mnoho času venku. Máme prostor skoro pro vše včetně stop. Mráz není a sníh už vůbec ne, je tedy dobré počasí na trénink – než nám tedy otráví pole...

Leden je zdárně za námi. Přišlo mi to neskutečně rychlé, jak ten měsíc utekl. A s ním i perfektně připravené povídání o kavalírech, které pro vás zajistila moje kolegyně Míša. Ačkoliv nepatřím mezi ty, kteří toto plemeno obdivují, nyní mám na něj naprosto jiný pohled.

Co vás zajímalo nejvíce?

Únor bílý pole sílí...

V lednu to byl boj asi doslova o vše, protože čtenost našich článků byla velice pěkná, i přes to je to však jen jeden, který zvítězil, a to s počtem 7434 přečtení. Určitě by byl ten člověk, o kterém se psalo, velice potěšen. Ano, hádáte správně, byl to první díl našeho seriálu „Legendy československé kynologie“ a povídali jsme si o Františku Červenkovi. Děkujeme všem, kteří si tento článek přečetli a třeba i „poslali dál“, protože on si to opravdu zasloužil...

Těch zajímavých témat bylo více...

Únor bílý pole sílí...

...například jedním z velmi diskutovaných a čtených témat bylo hlášení tří a více fen, kdy jsme přinesli jako první informace přímo o tom, jak si tímto hlášením projít krok po kroku. Článek pomohl mnoha lidem a my děkujme za vaše děkovné e-maily a také za otázky, které vám brzy zodpovíme.

Nový měsíc, nové plemeno...

Únor bílý pole sílí...

Je to stále stejné, s příchodem nového měsíce přichází na stránky našeho kynologického portálu i nové plemeno. A tak dáváme pomyslné „sbohem“ hravým kavalírkům a přivítejme zde dalšího velice temperamentního zástupce psí říše, a to Jack Russell teriéra. A to hned zítra v neděli 2. února vám představíme opět nevšední portrét plemene a každý čtvrtek se pak můžete těšit na rozhovory s majiteli a chovateli.

Jedeme dál...

Celý měsíc vám budeme opět každý den dávat nové a nové čtení o našich milovaných psech. A tak nás nezapomeňte sledovat.  A pokud chcete naši práci trochu podpořit, a věřte, že to je pro nás velkou odměnou, pak naše články nezapomínejte rovněž sdílet. Jsme za to velice vděční.

Krásný únor všem, přátelé...

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

 

Foto: Nikola Kolářová, Kristýna Hnetilová (CHS Budweisjack)

Chystáte závody, mistrovství, klubovou výstavu či jinou akci? Co byste řekli na online přenos z této vaší akce? Vše pro vás rádi zajistíme, stačí nás jen kontaktovat!

A pokud připravujete nějaké mistrovství a potřebujete vytvořit funkční web „na míru“, můžete se na nás rovněž obrátit. I toto umíme a vy s tím nebudete mít žádné starosti! Jsme tu pro vás!

Napište nám na redakce@ecanis.cz nebo volejte na 722 613 220. Budeme se těšit!

Kam dál ...