Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tipy pod stromeček od eCanis...

Také nasáváte tu adventní atmosféru plnými doušky a těšíte se na Vánoce, které se už kvapem blíží? Nákupáky praskají ve „švech“, ale ne každý se do toho mumraje úplně hrne, přesto však chce své blízké potěšit něčím pěkným a užitečným. Možná tedy právě přemýšlíte, co pod ten stromeček komu nadělit a jak to pořídit pokud možno bez stresu. Pak tu pro vás máme pár skvělých tipů! A ani nikam nemusíte!


Tipy pod stromeček od eCanis...
Redakce 29.11.2021 2726x Z redakce

Lidé kupují od nepaměti vánoční dárky nejen pro svou rodinu a kamarády, ale také pro své zvířecí miláčky. A nejinak tomu bude i letos. Někdo už má vybráno, jiný ještě přemýšlí a rozhoduje se, co pořídí. A proto si vás nyní dovolujeme pozvat do našeho partnerského e-shopu, který, jak jste si jistě už všimli, byl nedávno spuštěný.   

Něčím je ale přeci jen speciální, tak se na to pojďme podívat… 

Kynologický magazín eCanis je největším a nejčtenějším kynologickým portálem v Čechách a na Slovensku, a tak jsme se rozhodli, že budeme prostřednictvím našeho e-shopu podporovat právě české a slovenské výrobce různých užitečných výrobků nebo služeb. Produkty si sami nejprve vyzkoušíme, a budeme-li spokojení, rádi je doporučíme dál. U nás tedy najdete pouze námi ověřené zboží.  A co by se vám mohlo hodit na Vánoce? 

Jméno svého psa můžete mít i na stromečku! 

Tipy pod stromeček od eCanis...

Nejkrásnější svátky v roce se opravdu kvapem blíží a nás všechny čeká zdobení vánočních stromečků. A kdo by si na něj nechtěl pověsit naprosto originální ozdoby? My jsme to vredakci letos vyřešili. Všichni jsme si objednali stylové dřevěné ozdoby, na kterých máme na míru „vytesaná“ jména našich čtyřnohých miláčků. Jsou moc krásné a určitě můžeme vřele doporučit. Na výběr je hned několik možností zpracování. Za nás jsou určitě TOP psí tlapička, kostička nebo klasická koule, ale v nabídce najdete i mnoho dalších tvarů. No, není to báječný nápad? 

https://www.ecanis.cz/shop/drevene-ozdoby-na-vanocni-stromecek_7.html 

Co byste řekli nové výbavě na procházky? 

Tipy pod stromeček od eCanis...

Pro spoustu majitelů je hodně důležité mít veškerou psí výstroj dokonale sladěnou. A obojek je její velmi důležitou součástí. My můžeme s klidným svědomím doporučit vychytaný perforovaný obojek Softy. Nejenže opravdu skvěle vypadá a honosí se lehkým a vzdušným materiálem, ale je i velmi pevný a odolný. Vyrábí se ručně a je navržený k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Pořídit si ho můžete hned v několika pěkných barvách a řadě velikostí. A nezapomeňte, že obojek by měl ladit s vodítkem, tak můžete jednoduše překliknout rovnou i na ně. A určitě si vyberete... 

https://www.ecanis.cz/shop/obojky_5.html 

https://www.ecanis.cz/shop/voditka_17.html 

Kdo si hraje, nezlobí... 

Tipy pod stromeček od eCanis...

Znáte toto pořekadlo? A snažíte se tedy svého psa zaměstnat i hrou? Miluje váš čtyřnohý kamarád míčky, a vy pořád řešíte, že většina z nich nedokáže dostatečně odolávat jeho výkonnému chrupu? Máme pro vás řešení... Do našeho partnerského e-shopu jsme přidali téměř nezničitelné balonky českého výrobce, které jsou nejen hodně odolné, ale také krásně barevné a prostě stylové. Nejenže je míček vzhledem ke své strukturní pevnosti téměř nerozkousatelný, ale ostré zuby vašeho psa jej nepoškodí ani při velkém tlaku daném skousnutím. Díky své hustotě 0,94 g/cm3 se drží i na povrchu jezer, rybníků, bazénů a ostatních vodách s klidnou hladinou. Balonek naleznete v několika velikostech a barvách, takže vám určitě některý typ padne do oka. 

 

https://www.ecanis.cz/zbozi/cerveny-dogballs-micek-s-cervenym-lanem-4-cm_33.html 

Už máte kalendář na příští rok? 

Tipy pod stromeček od eCanis...

Necháváte pořízení kalendáře rovněž na poslední chvíli a pak nemůžete sehnat nějaký podle svých představ? Nečekejte až na konec roku, uteče to strašně rychle. Pokud vám tedy pěkný kalendář stále schází, můžete zkusit uvažovat o tom našem s názvem Legendy československé kynologie“. Jeho prostřednictvím se jednak seznámíte s celou řadou významných osobností naší kynologické scény (je dobré být trochu v obraze), ale také podpoříde chod naší redakce. Za každý nákup moc děkujeme. 

https://www.ecanis.cz/shop/kalendare_1.html 

 

Krásný advent všem a příjemné nakupování! 

Red. 

Foto: archiv redakce, Michael Ninger 

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...