Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Šťastný Nový rok, naši milí čtenáři!!!

A je to TADY!


Šťastný Nový rok, naši milí čtenáři!!!
matilda 1.1.2018 2332x Silvestr 2017

Právě odbíjí první vteřiny Nového roku 2018 a my alespoň virtuálně zvedáme číši s bublinkami a připíjíme vám všem hlavně na zdraví!!! K tomu přidáváme i plnou nůši pohody, štěstí, radosti a vzájemného porozumění! Pejskům samozřejmě plné mističky, teplé pelíšky a laskavé pánečky! A zbytečně se nestresujte tím, že jsme zase o rok starší!

Zároveň nám dovolte, abychom vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce projevili a za zasílání vašich milých e-mailů, zajímavých námětů a konstruktivních připomínek. Budeme samozřejmě rádi, když tak budete činit i nadále, neboť právě to nejen zahřeje u srdce, ale pomáhá nám to i v naší práci. Pevně věříme, že s námi letos odstartujete již třetí rok našeho mediálního působení a třeba nás i doporučíte svým přátelům a známým.

My vám zase na oplátku slibujeme, že se budeme snažit být ještě lepší než doposud. Těšit se můžete nejen na celou řadu odborných článků, rozhovorů, seriálů, videí, přímých přenosů ze závodů a nově i z výstav, ale i na spoustu zábavy, rozšíření našeho e-shopu a... A to už je překvapení, to vám nyní neprozradíme… Buďte prostě s námi a sledujte průběžně po celý rok náš internetový magazín!

pf

 

Máme vás rádi a ještě jednou šťastný Nový rok!!!

 

redakční tým eCanis

redakce@ecanis.cz

www.ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...