Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

Souhlasíte, že socializace je nesmírně důležitým obdobím života každého psa? Ale nic se nemá přehánět, tedy ani málo, ani moc! A jak najít tu správnou míru? A slyšeli jste už o problému zvaném separační úzkost? To jsou témata, kterými se mimo jiné zabývá i trenér psů Robert Zlocha, a právě na jeho dvě zajímavé přenášky bychom vás nyní rádi pozvali…


Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?
Red. 6.9.2020 10361x Tam nesmíte chybět

Tímto si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na přednášku pražského trenéra psů Roberta Zlochy, který se v rámci několika setkání v Česku i na Slovensku zaměří na socializaci psů a také na separační úzkost.

O těchto tématech u nás Robert napsal například články SOCIALIZACE ZÁKLAD ŽIVOTA a SEPARAČNÍ ÚZKOST U PSA, které si můžete nyní znovu připomenout:

Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte
Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte

Také už jste slyšeli o správné socializaci štěněte, tedy o slovíčku, které slýcháte ze ...

Moderní výcvik psů

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

První přednáška se uskuteční ve čtvrtek 22. října 2020 od 17 hodin v Praze v příjemném prostoru Impact Hubu (Praha 5, Smíchov), a to na téma socializace psů. Další týden, tedy 27. října 2020, bude následovat přednáška o separační úzkosti na stejném místě. Bližší informace o setkání, které pořádá Pejskarium, najdete zde: https://www.pejskarium.cz/akce-socializace-psa-a-separacni-uzkost-rijen-2020/.

Pokud máte blíže Brno, stejné přednášky proběhnou během jednoho dne v sobotu 7. listopadu 2020 od 9 hodin. Setkání organizuje Justdog s.r.o., podrobnější informace najdete zde: https://www.justdog.cz/robert-zlocha-socializace-a-separacni-uzkost-psu/.

Pejskaři na Slovensku nebo blíže slovenským hranicím se mohou těšit na stejné téma v Žilině v sobotu 5. prosince 2020 od 9 hodin. Přednášku pořádá Psí škola Tarabora a informace o přihlášce najdete zde:  

https://facebook.com/events/s/robert-zlocha-socializacia-a-s/360341491645992/?ti=cl

 foto archiv Robert Zlocha, Petr Huser 

 

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

Pokud se chcete dozvědět víc o tom, jak řešit a vyřešit zapeklitou separační úzkost nebo jak co nejlépe připravit své štěně nebo psa do života, jsou tyto přednášky skvělou příležitostí. Prostor dostanou též vaše dotazy.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->