Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

Souhlasíte, že socializace je nesmírně důležitým obdobím života každého psa? Ale nic se nemá přehánět, tedy ani málo, ani moc! A jak najít tu správnou míru? A slyšeli jste už o problému zvaném separační úzkost? To jsou témata, kterými se mimo jiné zabývá i trenér psů Robert Zlocha, a právě na jeho dvě zajímavé přenášky bychom vás nyní rádi pozvali…


Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?
Red. 6.9.2020 7807x Tam nesmíte chybět

Tímto si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na přednášku pražského trenéra psů Roberta Zlochy, který se v rámci několika setkání v Česku i na Slovensku zaměří na socializaci psů a také na separační úzkost.

O těchto tématech u nás Robert napsal například články SOCIALIZACE ZÁKLAD ŽIVOTA a SEPARAČNÍ ÚZKOST U PSA, které si můžete nyní znovu připomenout:

Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte
Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte

Také už jste slyšeli o správné socializaci štěněte, tedy o slovíčku, které slýcháte ze ...

Moderní výcvik psů

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

První přednáška se uskuteční ve čtvrtek 22. října 2020 od 17 hodin v Praze v příjemném prostoru Impact Hubu (Praha 5, Smíchov), a to na téma socializace psů. Další týden, tedy 27. října 2020, bude následovat přednáška o separační úzkosti na stejném místě. Bližší informace o setkání, které pořádá Pejskarium, najdete zde: https://www.pejskarium.cz/akce-socializace-psa-a-separacni-uzkost-rijen-2020/.

Pokud máte blíže Brno, stejné přednášky proběhnou během jednoho dne v sobotu 7. listopadu 2020 od 9 hodin. Setkání organizuje Justdog s.r.o., podrobnější informace najdete zde: https://www.justdog.cz/robert-zlocha-socializace-a-separacni-uzkost-psu/.

Pejskaři na Slovensku nebo blíže slovenským hranicím se mohou těšit na stejné téma v Žilině v sobotu 5. prosince 2020 od 9 hodin. Přednášku pořádá Psí škola Tarabora a informace o přihlášce najdete zde:  

https://facebook.com/events/s/robert-zlocha-socializacia-a-s/360341491645992/?ti=cl

 foto archiv Robert Zlocha, Petr Huser 

 

Stáli byste o přednášky s Robertem Zlochou?

Pokud se chcete dozvědět víc o tom, jak řešit a vyřešit zapeklitou separační úzkost nebo jak co nejlépe připravit své štěně nebo psa do života, jsou tyto přednášky skvělou příležitostí. Prostor dostanou též vaše dotazy.

Kam dál ...