Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěž o permanentku do Pesoparku je tady aneb Treibballová hra 1!

Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala! Ne, ne to je trochu nadsázka… Mývala pro vás bohužel nemáme. Nabídneme vám ale něco daleko zajímavějšího... Vzpomínáte si na naše treibballové online kurzy? Něco jsme vám tehdy slíbili, a proto pro vás právě nyní rozjíždíme zbrusu novou soutěž! A nejedná se o nic jiného než o sérii treibballových her! Tak hurá na první z nich!


Soutěž o permanentku do Pesoparku je tady aneb Treibballová hra 1!
Bohdana Stoklasová 18.11.2019 11845x Treibball

Náš treibballový online kurz vás připravil nejen na treibballové závody ve třídě začátečníků, ale i na tři slíbené hry, v nichž si procvičíte různé dovednosti, které jste se naučili již dříve, a zasoutěžíte si také o permanentku na čtvrtletní treibballový kurz v Pesoparku. 

Pokud bydlíte daleko od Prahy, lze ji vyčerpat ve formě intenzivek s delšími intervaly nebo v podobě individuálního online kurzu.

Pomůcky

Míč

Gymnastický míč s o několik cm větším průměrem, než je kohoutková výška psa.

Target

Podložka o průměru cca 30 cm. Je možné použít target libovolných rozměrů i tvaru.

Brána

Dva kužely, dvě vědra nebo dvě tyče pro vyznačení brány. Brána má šířku 3 m.

 

Popis hry

  1. Položte target do vzdálenosti 4 m od brány v ose jejího levého kraje. Pokud potřebujete target pro vyslání psa za míč, umístěte druhý traget do vzdálenosti 4 m od brány v ose jejího pravého kraje.
  2. Vykopněte míč do vzdálenosti cca 4 m od brány v ose jejího pravého kraje (případně před pravý target). Pes musí zůstat v bráně po celou dobu kopání míče, než se míč zastaví (může ležet, sedět nebo stát).
  3. Vyšlete psa na levý target. Pes se na targetu musí viditelně zastavit (může na něm sedět, stát nebo ležet).
  4. Přivolejte psa k sobě.
  5. Vyšlete psa za míč a nechte ho doťukat míč do brány.
  6. Položte psa v prostoru brány, čímž ukončíte hru.

Zůstaňte po celou dobu hry v prostoru brány. Psa můžete v průběhu celé hry v bráně libovolně odměňovat.

Soutěž o permanentku do Pesoparku je tady aneb Treibballová hra 1!

Pravidla a podmínky soutěže jsou velmi jednoduché!

  • Zaslání videí dokumentujících zvládnutí všech tří her (pokud si přejete, mohou být videa zveřejněna pod pseudonymem, který nám napíšete). Videa zasílejte postupně, po dokončení každé hry.
  • Zvládnutí všech dovedností na základě cvičení podle našeho online kurzu, ne fyzickou účastí na kurzech pořádaných na různých místech naší republiky
  • Videa zasílejte na emailovou adresu: redakce@ecanis.cz

 

O vítězi, který získá čtvrtletní treibballový kurz v Pesoparku v hodnotě 1250 Kč (nebo individuální čtvrtletní online kurz zdarma), rozhodnou čtenáři našeho magazínu v anketě pod vašimi uveřejněnými příspěvky.

 

Foto: Richard Vysloužil

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->