Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SOUTĚŽ: Doplňte si zásobu Fitmin pochoutek

Zapojujete se rádi a pravidelně do našich soutěží? Pak tu pro vás máme jednu zbrusu novou, kterou si určitě nenechte ujít! Budete-li mít totiž štěstí, váš pejsek si určitě skvěle pochutná! Soutěž probíhá až do konce měsíce na našem Facebooku a její přesné podmínky naleznete uvnitř tohoto článku.


SOUTĚŽ: Doplňte si zásobu Fitmin pochoutek
red 20.5.2024 2208x Soutěže na eCanis

Léto svádí k volnosti a zkoušení nových věcí – třeba učení nových dovedností vašeho psího parťáka. A protože jsou výcvikové pamlsky klíčovým nástrojem při výcviku, spojili jsme se s českou značkou Fitmin, která do soutěže věnovala tři vyladěné balíčky pochoutek, které dávají svým mazlíčkům i takoví borci, jako je například oceňovaná závodnice v canicrossu Martina Štěpánková, vodní záchranáři či horská služba, anebo třeba uznávaná závodnice a trenérka v dogfrisbee Michaela Andrová. Na to, jak trénují například psí záchranáři, se můžete podívat ve videu.

Co pro vás Fitmin ve výherních balíčcích nachystal?

SOUTĚŽ: Doplňte si zásobu Fitmin pochoutek
  • Protože každý pejskař dobře ví, jak rychle pamlsky z kapsy mizí, dostanete DUO poloměkkých srdíček Fitmin Play&Train, což představuje 800 g pochoutek, a to už je pěkná zásoba! Jedno balení pochoutek je vyrobeno z čerstvého kuřecího masa, obsahuje glukosamin a chondroitin pro podporu silných a zdravých kloubů. Složení je opravdu prvotřídní, takže v nich nenajdete pšenici ani kukuřici. Navíc mají nízký obsah tuku, takže se nemusíte obávat o váhu svého psa. Druhý balíček těchto pochoutek je jarní novinkou s hovězím a jehněčím masem. Tyto lahodné pochoutky jsou vyrobeny z čerstvého hovězího masa, obsahují také černý rybíz pro dobrou imunitu a jsou vhodné pro štěňata od čtyř měsíců. Superprémiové pochoutky Fitmin Play&Train patří mezi bestsellery na e-shopu Fitminu. Díky své velikosti se srdíčka vejdou také do žvýkacích hraček.  
SOUTĚŽ: Doplňte si zásobu Fitmin pochoutek
  • Pamlsky v balíčku doplníme o superprémiové krmivo Fitmin Purity semimoist 800 g. Jde o poloměkké krmivo, které svou recepturou patří mezi TOP krmiva a psům velmi chutná. Asi díky vyladěnému složení, které je plné voňavých surovin – obsahuje jehněčí maso, ryby, králičí maso, játra, bylinky, rybíz nebo třeba houbu shiitake. Pro svou prvotřídní vůni a chuť ho používají sportovci (Fitmin ambasadoři a chovatelé) na stopu – pes ho snadno zhltne bez většího kousání a traduje se, že na něj nejdou mravenci. 
  • Praktický pamlskovník Fitmin na výcvikové dobroty pro vaše mazlíčky se stahováním na šňůrku a klipem na uchycení.

Soutěžní otázka zní:

SOUTĚŽ: Doplňte si zásobu Fitmin pochoutek

Poloměkké pochoutky Fitmin Play&Train jsou součástí ucelené řady, která je charakteristická tím, že mají všechny receptury v konkrétních řadách (Original, Lamb with Beef, Lamb & Rice) prakticky shodné složení až na rozlišný poměr surovin. Díky tomu můžete přecházet z jednoho krmiva na druhé bez potřeby dlouhého přechodu krmiva. Vy si jen dle potřeby vybíráte, jaké krmivo je s ohledem na danou situaci nejvhodnější – věk, míra aktivity, velikost psa. Jak se tato řada krmiv od českého výrobce Fitmin jmenuje?

  1. Fitmin Purity
  2. thePet+
  3. Fitmin Výživový program

Nápovědu hledejte na www.fitmin.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme první týden v červnu 3 výherce, kterým odešleme balíček pochoutek od značky Fitmin.

Podmínky soutěže:

Soutěž probíhá od 20. – 31. května 2024 na facebookovém profilu eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis).

Pozor! Soutěží se pouze u originál příspěvku na https://www.facebook.com/psicasopis, nikoliv u  těch sdílených na soukromých profilech!

Držíme vám palce!

 

Red.

Foto: archiv firmy Fitmin

www.fitmin.cz

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...
    -->