Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sladké sny přeje Brit!

Určitě jste se už nemohli dočkat, až otevřete další, již třiadvacáté okénko našeho Adventního kalendáře. Tak máme dobrou zprávu. Už je to tu a vy se můžete těšit na další báječnou výhru. A co to bude tentokrát?


Sladké sny přeje Brit!
Red. 23.12.2021 3821x Adventní kalendář 2021

To by asi ani nešlo, aby v našem Adventním kalendáři scházel náš dlouhodobý partner – firma VAFO Praha, s. r. o., která věnuje pěkné ceny pro naše čtenáře každý měsíc již několik let. Většinou se jedná o dobroty z bohatého Brit jídelníčku. Letos o Vánocích je to ale jinak. Brit má pro vaše psí miláčky připraveného něco pohodlného...

Sladké sny přeje Brit!

Společnost VAFO PRAHA, jak asi všichni víte, se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmu s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice. Věděli jste například, že firma vyváží značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite do celkem sedmdesáti zemí světa?

Cenu do okénka 23. prosince 2021 věnuje firma  VAFO PRAHA, s. r. o. Tři z vás, kteří splní podmínky soutěže, se mohou těšit na krásný měkoučký a hřejivý pelíšek Brit.

www.carnilove.cz

https://krmivo-brit.cz/

https://www.facebook.com/britCS

Sladké sny přeje Brit!

Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za vysokou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Prioritou je zdraví a kondice – ve VAFO Praha nepoužívají takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Produkty se netestují na laboratorně chovaných zvířatech.

Je dobré vědět, že...

Sladké sny přeje Brit!

Výroba ve VAFO Praha je certifikovaná dle přísných kvalitativních kritérií – splňují jakostní normy dle ISO 9001 a HACCP. V prémiových a superprémiových recepturách jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady, jako jsou proteinové náhražky, sója nebo geneticky modifikované organismy.

Brit také podporuje

Sladké sny přeje Brit!

Věděli jste například, že pro firmu je důležitá pomoc lidem a zvířatům? Že je to pro VAFO důležitý bod v rámci jeho společenské odpovědnosti, a proto spolupracuje s několika neziskovými společnostmi a charitativními fondy. Podporuje společnosti pro výcvik asistenčních a vodících psů, pomáhá naplnit psí misky v útulcích. Společnost startuje projekt „Mít tak pejska“ zaměřený na edukaci dětí ze ZŠ. Profesionálové v oboru učí děti, že pořídit si psa není jen radostí, ale znamená to i velkou zodpovědnost. Domácí. Společnost je také partnerem v anketě Kynolog roku a mnoha dalších projektů.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv VAFO Praha, s. r. o.

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...