Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Skvělé pozvání nás z domu vyhání – hurá na Tlapkiádu!

Prázdniny jsou v plném proudu a vy stále vybíráte akce, které se chystáte navštívit. Tak pokud jste pejskař každým coulem a chcete si se svým psem a nejen s ním opravdu užít, máme pro vás opravdu bezva tip...


Skvělé pozvání nás z domu vyhání – hurá na Tlapkiádu!
red. 10.7.2019 9133x Tam nesmíte chybět

Dovolujeme si vás pozvat na báječnou akci s názvem „Podleská tlapkiáda“, která se koná již v sobotu 3. srpna v pražském Pesoparku. A pokud nechcete o něco přijít, tak je nejvyšší čas se přihlásit...

Podleská tlapkiáda je pojatá jako výstava na zkoušku. Posuzování probíhá jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu a ve výstavním postoji. Nebude zde chybět ani prohlídka zubů a prohmatání těla pejska. Posuzovat však budou zkušení kynologové a chovatelé, nikoliv oficiální rozhodčí. Nemějte však obavy, jde především o to, abychom si to všichni užili. Hodnotit se bude především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem a povaha. Důležitá je také celková kondice psa. A snaha se cení dvojnásob.

Co vše nás na této akci čeká?

Skvělé pozvání nás z domu vyhání – hurá na Tlapkiádu!

Nudit se rozhodně nebudete a čas mezi jednotlivými kategoriemi můžete vyplnit funny soutěžemi, které si zde pro vás a vašeho psího kámoše organizátoři připravili. Nebo se občerstvit drobnými pochutinami, které pro vás budou nachystány. Chybět nebude ani tolik oblíbená tombola.

Kdy, kde a jak?

Skvělé pozvání nás z domu vyhání – hurá na Tlapkiádu!

Celá akce se odehraje v nově zařízeném a moderním areálu PESOPARK. Pro vás všechny bude připraveno občerstvení, moderní zázemí, odkládací boxy pro vašeho psího kámoše, v případě teplého počasí psí brouzdaliště i posezení se slunečníky a parkování v areálu zdarma.

Nudit se opravdu nebudete...

Nejen skvělý program, ale těšit se můžete rovněž na prodejní stánky našich partnerů, charitativní obchůdky, ale také na pozvané depozity a spolky, o kterých vás budeme informovat průběžně.

Část výtěžku z akce poslouží jako dar pro zvířata bez domova!

KATEGORIE PRO PŘIHLÁŠENÍ NA VÝSTAVU:

  • Štěně od 4 měsíců do 1 roku
  • Dospělí pes a fena 1 – 8 let do 40cm
  • Dospělí pes a fena 1 – 8 let nad 40cm
  • Senioři pes a fena nad 8 let
  • Adoptovaní psi a feny
  • Pes a fena s viditelným handicapem
  • Dítě a pes

 

Všechny kategorie jsou bez rozdílu pohlaví.

Pořadatel má právo kategorie v případě malého počtu přihlášených psů sloučit, či v opačném případě rozdělit.

TERMÍNY A CENY PŘIHLÁŠEK:

Konečný termín uzávěrky přihlášek je 30. 7. 2019

Přihláška ke stažení ZDE.

Po uplynutí termínu uzávěrky není přihlašování již možné.

 

Pesopark je vyhlášený svým osobitým přístupem k lidem. A také s tím, že jejich akce opravdu stojí za navštívení. Tak neváhejte a posílejte přihlášky! Tady nesmíte chybět...

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->