Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Také se občas zamýšlíte nad tím, proč na jednoho psa potřebujete tak širokou výbavu? Obojek, vodítko, postroj… a pokaždé, když štěně vyroste, tak všechno zase kupovat o kousek větší. To ale nemusíte! Pokud si potrpíte na jednoduchost, účelnost, a přitom obdivujete design, potom pro vás máme parádní nápad. Vodítko dva v jednom, ke kterému už nepotřebujete žádnou další výbavu a nic navíc, poroste totiž s vaším psem!


Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!
Red. 13.4.2022 13358x Velikonoční pomlázka 2022

Původně chtěla být veterinářkou, ale psi jí nakonec zavedli úplně jiným směrem. Petra Dychusová si potrpí na kvalitu, na osobní přístup a hlavně na originální design. Proto doslova pod jejíma rukama vznikla česká značka Haf Laf, která symbolizuje její lásku ke psům a k poctivé ruční práci. A její vodítka si zamilujete nejen na první pohled, ale hlavně na první použití! A nebudete sami, bude je zbožňovat i váš čtyřnohý přítel.

Škaredá středa

Víte, proč se středě před Velikonocemi říká škaredá? Stará česká pověra praví, že pokud se budete na škaredou středu škaredit, tak vám to zůstane. A každou následující středu v roce byste mohli mít zamračenou tvář. Ve skutečnosti jde ale o zradu Jidáše, tedy o škaredý skutek.

Petra je psí máma a kreativní duše

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Je to příběh jako z pohádky. Z té o šťastném psovi a spokojeném páníčkovi. Petra nemá ráda spotřební zboží, sériovou výrobu a nekvalitní materiály. Zato má ráda své psy a chce pro ně jen to nejlepší. A protože sama i ráda dobře vypadá a pěkně se obléká, tak chce, aby i její čtyřnohý kámoš nenosil to, co má každý druhý. Je to zkrátka psí máma s kreativním srdcem, a tak si sama začala navrhovat vodítka, obojky a postroje v unikátním designu. A tak pomalu ale jistě, po několika letech tvrdé práce, spatřila světlo světa její vlastní značka. Značka, která znamená kvalitu, účelnost a pohodlnost. A jejím posláním se stalo plnit potřeby pejskařů, naslouchat jejich specifickým přáním a vyrábět vodítka, která si opravdu zamilují.

Na veletrhu For Pets 2022  jsme se s Petrou potkali osobně. Ukázala nám své produkty a také nám hodně povídala o své značce. Poslechněte si podcast a společně s námi se přesvědčte, že svým výrobkům dává opravdu celé své srdce.

HAF LAF je radost na obou koncích!
HAF LAF je radost na obou koncích!

Potrpíte si také na originální kousky nejen ve svém šatníku, či v domácnosti, ale také ve výbavě svého psa? A podporujete rádi ruční výrobu a menší české firmy? Pak by se vám ...

9.4.2022

Krásné a nevšední

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Když se podíváte na sortiment Haf Laf, potom vás jako první musí zaujmout skutečně nevšední design a široké spektrum barev. Která majitelka by se nechtěla sladit se svým psem? A navíc s vodítkem ve zcela originálním provedení? Petra navíc neponechává náhodě ani výběr materiálů a kvalita je vidět na první pohled a při osobním „setkání“ s jejími vodítky i na první dotek.

Stěžejním produktem značky Haf Laf, který je opravdu vychytaný do nejmenších detailů, je vodítko 2V1 TWISTLINE. Když se vám ale dostane do ruky, tak zjistíte, že je to vlastně tři až čtyři v jednom!

Pro pohodové procházky

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Stěžejním produktem značky Haf Laf, který je opravdu vychytaný do nejmenších detailů, je vodítko 2V1 TWISTLINE. Když se vám ale dostane do ruky, tak zjistíte, že je to vlastně tři až čtyři v jednom! Vodítko vyrobené z jednoho kusu lana totiž můžete upravit na kombinaci obojek s vodítkem, nebo postroj s vodítkem, nebo si můžete vodítko uvázat do pasu na tzv. hands free systém. Pocit volných rukou ocení zejména rekreační běžci, ale i normální psovodi při delších procházkách. Vodítko je navíc přepínací, takže si můžete zkracovat délku podle potřeby.

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Pokud patříte mezi pejskaře, které nebaví pořád hledat, kde je zase vodítko, k němu obojek, přemýšlet, zda se nebude hodit víc postroj nebo delší vodítko… potom je vodítko twistline pro vás jako stvořené. Toto vodítko si můžete během procházky upravit podle potřeby a máte vlastně s sebou pořád kompletní výstroj. Navíc v jednom kuse, takže se vám nestane, že část výbavy někde po cestě zapomenete, jako se to občas stává asi každému.

O co se hraje?

Cenu do soutěže „Velikonoční pomlázka“ na Škaredou středu (13. dubna 2022) věnuje Petra Dychusová a česká firma Haf Laf. Těšit se můžete na poukázku na 1 000 Kč a vybrat si z unikátních vodítek podle vlastního vkusu z eshopu HAFLAF!

Roste s vaším psem

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Jednou z nezaměnitelných vlastností vodítka Twistline je také jeho variabilita. Vývoj posuvného systému tohoto vodítka trval opravdu dlouho, a kromě možnosti upravovat si ho podle potřeby disponuje další výhodou. Můžete si ho upravovat i podle velikosti psa. Jistě, že pro svého psa nakoupíme kdejaký obojek či vodítko, které vidíme. Ale s trochou nadsázky můžeme říct, že toto vodítko poroste s vaším psem po celý jeho život a že v podstatě už žádné jiné nikdy potřebovat nebude. A tedy ani žádný jiný obojek či postoj. Není to skvělé?

Materiál české výroby

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Lana pro výrobu všech vodítek, které má Haf Laf v sortimentu, vyrábí na zakázku česká firma. Požadavky Petry byly jasné: musí být pohodlné do ruky, nesmí trhat nebo odírat psí srst, a hlavně musí být maximálně pevné a odolné. A to se povedlo na jedničku!

Každý kus je originál

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Ať už si u Haf Laf vyberete unikátní vodítko Twistline 2v1, jiná vodítka, obojky nebo hračky, potom musíte vědět, že každý kousek je originál. Vše je pouze ruční výroba a každý kus je vyrobený s láskou přímo pro vašeho pejska. S vodítkem od Petry tak dostáváte kousek jejího srdce a také jejího nadšení.

 

 

https://www.haflaf.cz/

https://www.instagram.com/haflaf.cz/

https://www.tiktok.com/@haflaf.cz

https://www.facebook.com/haflaf.cz/

Škaredá středa – Vodítko, které roste s vaším psem!

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě naší Velikonoční nadílky. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní cenu, o kterou se ve Velikonoční pomlázce hraje 18. dubna 2022, je nutné posbírat všech 8 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 11. dubna do 18. dubna 2022.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána ve velikonočním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Výhru lze poté uplatnit do třiceti kalendářních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Haf Laf

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...