Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Šediváčkův long je pořádná makačka!

Zajímá vás, jak nejtěžší a nejdelší závod psích spřežení pokračuje již třetí den? Pak si nezapomeňte přečíst nejnovější aktualitu!


Šediváčkův long je pořádná makačka!
Markéta Bělíková 27.1.2022 2797x Šediváčkův long

Čtvrteční závod již ukazuje, jak moc je ŠEDIVÁČKŮV LONG náročný závod. Několik musherů do dnešní etapy nenastoupilo, stejně tak jako někteří pejsci. Trať je opravdu dlouhá a musheři se musí připravit na velké převýšení každý den. Závodníci, kteří jedou 200 km trať, zdolají za celý závod 7000 m převýšení, závodníci 300 km tratě dokonce 10 000 m.

Závodníci 300 km se dnes vydali na svůj první noční bivak. Závodníci na 200 km trati čeká bivak v pátek a závodníci v 300 ľ trati jej mají rovněž. Mají tedy dokonce dva bivaky za sebou. Držíme palce všem závodníkům, ať už závod dojeli nebo nedojeli, je to pořádná makačka!

Markéta Bělíková

Foto: Markéta Bělíková, Lucie Müllerová

Šediváčkův long je pořádná makačka!Šediváčkův long je pořádná makačka!Šediváčkův long je pořádná makačka!Šediváčkův long je pořádná makačka!Šediváčkův long je pořádná makačka!Šediváčkův long je pořádná makačka!
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->