Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rande stovek psů na Psím dnu!

Lákají vás také parádní psí akce se zajímavým doprovodným programem? Pak si určitě nenechte začátkem září ujít Psí den s Prahou 13! Kromě stánků, soutěží, přednášek a dalších atrakcí budete mít možnost setkat se s řadou známých osobností našeho kulturního života a také pomoci pejskům v nouzi! A to už za to stojí, co říkáte?


Rande stovek psů na Psím dnu!
Jan Hájek 31.8.2021 4445x Tam nesmíte chybět

Všichni psí nadšenci pozor! Na první zářijovou sobotu, tedy 4. 9. 2021 od 11.00 do 18.00 hod. pro vás chystáme v Centrálním parku Lužiny již 5. ročník Psího dne s Prahou 13.  I letos pro vás máme nabitý program, připravovaný ve spolupráci s MČ Prahy 13.

Kdo z koho?

Tradičně se můžete těšit na soutěže pro naše čtyřnohé přátele, jako jsou psí dostihy nebo skok do výšky, rekordy z minulých ročníků je totiž třeba překonávat. A protože fandění je nedílnou součástí každého závodu, přijďte pejsky podpořit i pokud se neúčastníte závodu! I když svého pejska do soutěže nepřihlásíte, může si zkusit závodit jen pro zábavu.

 

Které plemeno bude tím ze všech nej?

Letos nebude chybět ani Sraz ras, je to soutěž o nejvíce stejných pejsků. A vězte, že je to velká událost. Vezměte tedy své mopsíky, jezevčíky, bulteriéry i dobrmany a také všechny ostatní rasy! Nejen že se potkáte s majiteli stejných ras a můžete si vyměnit pár dobrých rad, ale chystáme pro vás i atraktivní odměny.

Informací není nikdy dost

Součástí programu je i řada naučných a informativních přednášek, dozvíte se třeba, jak poskytnout psovi první pomoc, co dělat, když se váš chlupáč otráví, nebo přehřeje, nebo co by mělo být v každé psí lékárničce, jak předejít ztrátě psa a proč je důležité, aby měl adresář. Pokud chcete dopřát svému miláčkovi to, co ho nejvíce baví, navštivte psí hernu. Určitě budete překvapeni, jaká zábava se dá pro psy připravit.

Příznivce stafordšírských bulteriérů a amerických pitbulteriérů jistě potěší úžasná přednáška a ukázky Daniela Žďárského z Lucky Bull teamu. To bude pro spoustu lidí překvapení, jací to jsou pracanti a jak je to baví.

Pomáhat budou i celebrity

Myslíme i na chlupáče, kteří své majitele ještě hledají. Na Psím dni s Prahou 13 si můžete opuštěné pejsky vybrat a po dohodě s útulkem i následně adoptovat. Přijdou i známé osobnosti, jako jsou například Petra Černocká, Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou, Olga Menzelová, Matěj Ruppert, možná i Martin Zounar a další. Mnozí si přivedou svého pejska, na pódiu ale budou představovat adepty k adopci. Jsme rádi, že VIP osobnosti pomáhají představit pejsky bez majitelů. Jejich zásluhou připoutají mnohem více pozornosti a mají větší naději na nový domov.

To, že na místě nakoupíte vše nejnovější a nejlepší pro své miláčky, je samozřejmostí!

Podpoříte útulky?

Útulky budou mít na psím dni svá sběrná místa, neváhejte tedy přinést cokoliv, co by se pejskům bez majitele mohlo hodit. Útulky na oplátku představí své zboží, jehož koupí nejenže také podpoříte jejich provoz, ale rovněž se dostanete do slosování charitativní tomboly, ve které na vás čekají hodnotné ceny.

A bude i překvapení!

Celý program vám neprozradíme, něco musí být také překvapení, těšit se ale určitě můžete na spoustu užitečných rad a pomůcek na stáncích, které budou součástí našeho Psího dne s Prahou 13.

Rande stovek psů na Psím dnu!

Nepřehlédněte!

Sledujte stránky http://psiden.cz/ a naši facebookovou událost

https://www.facebook.com/events/  kde najdete všechny informace.

VSTUP I ZÁPISNÉ DO SOUTĚŽÍ ZDARMA!

Jan Hájek

 

Foto: archiv akce Psí den

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...