Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Ráj pro koně i jejich majitele!

Stáj Jiří Ščučka – Animal Training Center, z. s. se nachází v klidné vesnici Vysoká u Suchdola, okres Kutná Hora. Je to nově postavený moderní areál s veškerým zázemím potřebným pro jezdecký sport.


Ráj pro koně i jejich majitele!
red. 22.6.2021 4229x SKRZNASKRZ

Přesto klade důraz na příjemnou, téměř rodinnou atmosféru, která zajišťuje velmi přátelské prostředí pro koně i jejich majitele.

Ráj pro koně i jejich majitele!

Stáj disponuje komfortními boxy, krytou jezdeckou halou a venkovní jízdárnou s kvalitním pískovým povrchem s geotextilií a skokovým materiálem, soláriem, venkovními paddocky. Ve výstavbě jsou rozsáhlé travnaté výběhy. Na své si ovšem přijdou i milovníci rekreačního ježdění, neboť právě nádherná příroda pod rozhlednou Vysoká doslova láká k vyjížďkám do přírody. Samozřejmostí je celodenní péče o vaše svěřence včetně zajištění veterinární i podkovářské péče. Zázemí pro klienty je nadstandardní.

Ráj pro koně i jejich majitele!

Šatna, sedlovna, klubovna, sociální zařízení, nově vznikající možnost ubytování přímo nad stájí, to vše zajišťuje velmi komfortní podmínky nejen pro majitele ustájených koní, ale také nabízí možnost pořádání různých seminářů, soustředění, firemních akcí, táborů a exkurzí pro širokou veřejnost. Nyní je naší prioritou juniorský skokový sport, absolvujeme parkurové závody v rámci ČR i mimo.  V nabídce najdete také výuku ježdění, vožení na ponících i velkých koních, pronájem jezdecké haly, pořádání dětských příměstských táborů a mnoho dalších aktivit úzce propojených s koňmi.  K dispozici je ještě několik volných boxů. Rádi mezi sebe přivítáme majitele koní, kteří hledají kvalitní rodinné zázemí pro sebe i svého koně.

Ráj pro koně i jejich majitele!

V případě zájmu o nezávaznou návštěvu stáje nás, prosím, kontaktujte…

 

Jitka Ščučková – 606 616 715

www.centrumkrecovice.cz

Milan Kořínek - 774 101 628

Kam dál ...