Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

S novým měsícem je tady pro vás samozřejmě také nová soutěž! A na co se můžete těšit tentokrát? Na naprostou novinku, o které jste možná ještě ani neslyšeli! Nenechte si tedy ujít podrobnosti!


Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?
Red. 7.8.2020 4793x PR články

Možná se vám to bude zdát jako naprostá blbost, nebo si řeknete „co všechno už pro ty psy dneska nevymyslí“, anebo budete hrozně zvědaví, k čemu je taková lízací podložka vlastně dobrá, a proč je u řady majitelů psů tak oblíbená, že jich mají doma dokonce několik. A slyšeli jste už někdy o endorfinech, tedy o hormonu štěstí? A jak to spolu vlastně souvisí? To vše je už obsahem následujícího rozhovoru s děvčaty z Boudy…

Můžete nám prozradit, co si máme pod pojmem lízací podložka představit a k čemu je to vůbec dobré?

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

Lízací podložky jsou v kynologickém světě jednou z top novinek, jsou doporučované veterináři a psími odborníky na chování psů napříč celým světem. Za nás rozhodně vedou podložky značky LickiMat. Jejich předností je větší množství velikostí, mají více typů struktury, a jsou opravdu promyšlené do nejmenších detailů.

Tím nejdůležitějším jsou ale samozřejmě účinky podložek. Napomáhají např. ke zlepšení úzkostných stavů, jsou výborným prostředkem proti separačním úzkostem, dále skvělými pomocníky ve stresujících situacích – veterinární ošetření, bouřka, ohňostroje, ale i česání a stříhání drápků.

A největší kouzlo spočívá v tom, že se pejsek nemusí nic složitě učit, stačí jen, aby olizoval dobrotu, která je na podložce „napatlaná“!!!

Ono totiž olizování podložky uvolňuje endorfiny, tedy hormon štěstí, který působí zklidňujícím dojmem.

To zní opravdu zajímavě. A hodí se pro jakoukoliv velikostní nebo i věkovou kategorii psů?

Ano, od štěňátek, které díky podložce můžeme pozitivně učit pobyt v kleci, či pelíšku, po veterány, kteří už nemohou aktivně pracovat na sto procent a potřebují se zaměstnat. Co se týče plemen, zde to je kompletně použitelné od čivavy po vlkodava, s podložkami nemají problém ani psi se zploštělým čumákem.

Jaké typy podložek nabízíte, a liší se od sebe navzájem nějak?

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

Nabízíme nyní celý sortiment podložek LickiMat. Liší se od sebe strukturou. Struktura je totiž to, co je na té podložce zásadní. Jsou to různé čtverečky, bodlinky, křížky, výstupky atd., které mají právě za úkol zajistit stimulaci jazyka, aby se u toho pejsek více namáhal.

Kromě klasických podložek LickiMat nabízí i misky, kdy jedna z nich je vybavena maximálně držící přísavkou, tedy je vhodná k přichycení do vany, na dlaždičky, zkrátka na většinu hladkých povrchů. Je skvělým pomocníkem pro pejsky, kteří se neradi koupou, či češou a fénují.

Chtěli byste svému pejskovi tuto originální lízací podložku pořídit nebo ji třeba někomu darovat? Pak neváhejte a podívejte se přímo sem: https://shop.vboude.cz/lizaci-podlozky--a-pamlskove-hracky.

Pokud tedy náš pes tuto „hru“ ještě nezná, který typ je nejvhodnější pořídit? Nebo je to jedno?

Doporučujeme začít podložkou LickiMat Playdate.  Její strukturu tvoří pravidelné čtverečky, není tak komplikované z ní pastu slízat, přesto se pejsek takto nenásilnou formou učí se uvolňovat.

Čím je tedy značka LickiMat podle vás výjimečná a kde a z čeho se vyrábí?

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

LickiMat je podložka chráněná patentem a ochrannou, je navržena veterináři pro psy a kočky. Vyrábí se v Austrálii, a její věhlas a účinky ji pomohli rozšířit se skoro po celém světě.

Vyrobeny jsou z netoxického ohebného termoplastického elastomeru, který má větší výdrž než klasický silikon. Dá se dokonce s nějakou pochoutkou, která se dá zamrazit, vložit do mrazáku, a tak připravit osvěžující dobrotu pro parné dny, nebo uchovat čerstvost pro okamžik potřeby.

Je možné na podložku namazat opravdu cokoliv nebo k tomuto účelu existují nějaké speciální přípravky?

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

Jsou speciální pasty, například pasta Rogy, což je burákové máslo pro psy, které voní tak, že jsme sami neváhali pastu ochutnat. Pak jsou pasty Lovi s různými příchutěmi, my si ale vystačíme i s naší řadou NatureDiet malých krabiček. Není ale problém namazat pejskovi i tavený sýr, pribináček, tvaroh…

A co odolnost? Nemůže ji třeba příliš horlivý pes rozkousat?

Stejně tak jako s hračkou, či hlavolamem vždy doporučujeme, aby pejsek nebyl s podložkou o samotě. Jemnou korekcí mu vysvětlíme, že není žádoucí, aby podložku okusoval, ale olizoval.

Jakým způsobem je nejvhodnější tento výrobek udržovat v čistotě a jde dát třeba i do myčky?

Myčka také není problém, ale vzhledem k velikosti podložky, není problém ji vymýt pod teplou vodou, přičemž jde použít i saponát.

A na závěr musí samozřejmě padnout otázka, o co budou naši čtenáři až do konce srpna vlastně soutěžit?

Budou soutěžit o základní podložku LickiMat playdate, ke které obdrží nějakou z našich krabiček NatureDiet. Všem držíme palce!!!

Rádi byste vyhráli originální lízací podložku?

O CO SE HRAJE?

 

Výherce získá podložku LickiMat playdate, kterou může využít buď sám pro sebe, nebo ji někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. srpna 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání lízací podložky přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...