Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Račte vstoupit a nebudete litovat!

Dva dny jsou za námi a dva stále před námi. Tak neváhejte, zabalte věci, psa, plnou peněženku a hurá do Letňan na FOR PETS! Litovat rozhodně nebudete. Je nejen na co se koukat...


Račte vstoupit a nebudete litovat!

Důkladně promyšlená vodítka, obojky z konopí, ty nejlepší a zdravé dobroty na trhu, knihy, samolepky, vitamíny, neuvěřitelné nápady, vychytané výstavky, skvělé zázemí, zajímavý program, možnost setkání se s přáteli a i něco dobrého na zub pro páníčky. To vše je FOR PETS 2021 a přesně to můžete ještě stihnout. Dnes a zítra v Letňanech...

Račte vstoupit a nebudete litovat!

Na co si jen vzpomenete...

Přesně tak! Opravdu zde pro své čtyřnohé kamarády najdete naprosto vše, co potřebujete a momentálně zde nehovoříme jen o psech, ale také o kočkách, o hlodavcích, o plazech, o ptácích nebo o rybičkách. Pokud tedy máte doma nějakého zvířecího miláčka, pak na FOR PETS 2021 rozhodně nesmíte chybět! Obrovskou výhodou je, že si každý výrobek můžete na místě tzv. osahat, ochutnat nebo vyzkoušet. Vystavovatelé vám jej také velmi ochotně a zajímavě představí. Pokud tedy něco hledáte, pak je nejvyšší čas vydat se do Letňan.

Račte vstoupit a nebudete litovat!

Ani naše redakce nesmí chybět!

Jako každý rok také redakci eCanis naleznete na veletrhu FOR PETS. Letos nás můžete přijít navštívit do haly 5 ke stánku B12, který jsme mimo jiné proměnili také v takové malé „mobilní“ podcastové studio. A tak se můžete těšit nejen na články z veletrhu, ale také na krátké podcasty se zajímavými lidmi, které vás jistě zaujmou. Pokud na veletrh vyrazíte, určitě se za námi stavte. Rádi si s vámi pohovoříme, představíme vám náš kynologický magazín, ukážeme vám limitovanou edici zajímavého stolního kalendáře s legendami československé kynologie, který jinde nekoupíte. A možná od nás odejdete i s malým dárečkem.

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Jistě jste zaznamenali i akci, kterou pro vás připravil náš partner – veterinární laboratoř LABVET. Máte poslední dva dny na to  využít skvělé možnosti přinést přímo k nám na stánek „bobek“ a nechat ho za zvýhodněnou cenu vyšetřit na přítomnost vnitřních parazitů. Pokud tedy máte cestu na veletrh, vezměte vzorek exkrementu rovnou s sebou.

Podrobnosti si můžete přečíst v následujícím článku:
Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!
Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Zvažujete v dohledné době nechat svému čtyřnohému příteli laboratorně vyšetřit trus, ...

30.3.2022Tam nesmíte chybět

Račte vstoupit a nebudete litovat!

V soutěži Grand Prix soutěžilo hned devětadvacet výrobků!

Do soutěže Grand Prix, ve které odborná porota hodnotí přihlášené výrobky podle různých kritérií, se letos přihlásilo celkem devětadvacet výrobků od několika firem. Je to oproti loňskému roku podstatně více, protože loni jich bylo jen sedmnáct. Již tradičně se zde uděluje jedno hlavní ocenění GRAND PRIX a dvě Čestná uznání. „Nestačí se do soutěže pouze přihlásit, ale je rovněž důležité umět zaujmout porotu a daný výrobek dokonale odprezentovat a představit. A také odpovědět na naše všetečné otázky,“ říká jedna z hodnotících komisařek.

Račte vstoupit a nebudete litovat!

Kdo zvítězil?

Rozhodování nebylo vůbec snadné, stejně jako konečně každý rok. Přihlášené výrobky byly opravdu parádní. Stálo za nimi mnoho usilí a rovněž neskutečně zajímavé příběhy. Výherním exponátem a hlavní cenu Grand Prix získala interiérová klec pro psa od firmy Dogs and fun, s. r. o.: Loype. Za tímto výrobkem je vidět precizní práce a samozřejmě má i punc kvality. Ostatně si u nás můžete poslechnout mini podcast přímo z veletrhu, a to s majitelem firmy panem Šimonem Cipro.

Dále zde byly oceněny dva výrobky Čestnou cenou, ale bez konkrétního pořadí. Jedno Čestné uznání získala firma Azorky Lucie Šlancové s originálními a především zdravými pamlsky nejen pro psy. Druhou čestnou cenu si odváží firma Tamer, s. r. o. za svůj originální obojek softy – odolný, perforovaný a ručně vyráběný, prostě pecka.

Je pravdou, že vždy je na FOR PETS opravdu na co koukat. Člověk se netěší jen na zboží a program, ale také na to, jak budou stánky postavené a naaranžované. Je to jako vždy inspirativní a opravdu promyšlené.

Račte vstoupit a nebudete litovat!

Chcete s sebou vzít svého psa? Není problém!

Na výstaviště jsou vpouštění také psi. A že jsme jich tedy potkali. Pokud tedy máte toho svého pod kontrolou a ukázněného, pak se nebojte vzít ho s sebou. A nezapomeňte zabalit jeho bobek a předat ho na stánku eCanis laboratoři Labvet.  Určitě oceníte nejen skvělou socializaci, která mu bude dopřána, společně strávený den, ale také fakt, že i váš pes si třeba sám něco vybere, či ochutná. Můžete tu najít i nějaké nové přátele. Nikdo na vás nebude koukat skrz prsty a úsměvy se spíše než na vás ze všech stran, pohrnou na vašeho čtyřnohého parťáka.

Dva dny za námi, ale dva dny jsou stále ještě před námi...

Ano, dva dny z veletrhu jsou již pasé, vy však nezoufejte, máte ještě sobotu a neděli. A pokud vás naše pozvánka stále ještě nepřesvědčila, kam o víkendu se psy za psy, pak následující video vás možná ještě trochu popostrčí. Takže hurá do Letňan...

 

Povídání s manažerkou veletrhu paní Mgr. Alenou Vrátnou

Panýrková Iveta

Foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->