Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Zvažujete v dohledné době nechat svému čtyřnohému příteli laboratorně vyšetřit trus, abyste se mimo jiné ujistili, že je prostý vnitřních parazitů a nemuseli tak zatěžovat psí organismus zbytečným odčervováním pomocí chemie? Pak možná opět uvítáte možnost spojit příjemné s užitečným a „zabít dvě mouchy jednou ranou“!


Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!
red 18.3.2023 1150x Tam nesmíte chybět

Vyšetření trusu domácích nebo třeba i exotických zvířat sdílejících s námi jednu domácnost má jistě své opodstatnění a je to varianta majiteli nejen psů v současné době hojně využívaná. Ze správně odebraného a skladovaného vzorku je potom možné provést veškerá běžná parazitologická, chemická i bakteriální vyšetření a vy hned víte, na čem jste. A my si vám nyní společně s pražskou veterinární laboratoří Labvet dovolujeme nabídnout v tomto ohledu něco speciálního…

Co je třeba udělat?  

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Pokud se tedy v termínu 13. – 16. dubna 2023 chystáte na výstavišti v pražských Letňanech navštívit veletrh For Pets, pak máte jedinečnou možnost vzít vzorek trusu rovnou s sebou, a navštívit kterýkoliv den stánek kynologického magazínu eCanis a přímo tam ho odevzdat pověřenému pracovníkovi veterinární laboratoře Labvet. Vyšetření se samozřejmě nebude provádět přímo na místě, nýbrž na odborném pracovišti. Vám to ale ušetří cestu nebo „trable“ se zasíláním něčeho podobného poštou. A to už za to určitě stojí.

Přineste vzorek trusu na For Pets a využijte speciální cenové nabídky za toto vyšetření!

Jak má vzorek vypadat?

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Ideální je čerstvý trus umístěný do čisté uzavíratelné nádoby (např. malé skleničky, kelímku od jogurtu apod.), ze které půjde i dobře vyjmout. Nesmí být vyschlý, plesnivý nebo zmrzlý! Nádobu se vzorkem je vhodné označit jménem majitele a základními informacemi o zvířeti – druh, jméno, plemeno, pohlaví a věk.

Kolik je toho nutné dodat?

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Psi a kočky:                           zhruba ve velikosti vlašského ořechu

Ovce a kozy:                           10 – 20 bobků

Drůbež, exoti, holubi:             2 – 3 výkaly

Koně:                                      1 kobylinec

Králíci, drobní hlodavci:         cca 10 bobků

Plazi:                                       1 čajovou lžičku

Zaregistrujte se dopředu!

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Štěstí přeje připraveným! Však to jistě znáte.  A právě proto se pod níže uvedeným odkazem můžete na vyšetření z pohodlí domova rovnou objednat a Labvet s vámi bude už dopředu počítat. Navíc můžete využít i speciální cenové nabídky pouze v rámci tohoto veletrhu.

Běžná cena:                234 Kč

Veletržní cena:           123 Kč (platí při platbě předem)

Registrační formulář naleznete zde: https://labvet.cz/zadanka/parazitologie_akce.php

 

Redakce eCanis

Foto: archiv Labvetu, Michaela Weidnerová, Alena Vanžurová, Pixabay

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...


Použitá slova ze slovníku pojmů:
Plemeno


    -->