Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pozor, nenechte se dnes nachytat!

Aprílový úvodník je zde! Ovšem aprílové počasí nás opakovaně poctilo svou návštěvou už v březnu. Minulý týden svítilo sluníčko, rozkvetly stromy a tento týden pro změnu naše rozkvetlé zahrádky zasypal sníh. Zima se prostě ještě nevzdává, ale to my také ne…


Pozor, nenechte se dnes nachytat!

Jestli jsem si někdy něco fakt nepřála, pak je to rozhodně psaní úvodníků. A že jich mám za sebou víc než dost. Jenže kdo má pořád vymýšlet slova tak, aby to čtenáře zaujalo, když na úvodním slovu měsíce většinou nic zajímavého není. Snad jen to, že je duben a to jaro snad konečně brzy opravdu přijde…

Co se stalo, stalo se

Australský ovčák byl březnovým plemenem. A je neuvěřitelné, jak to zase uteklo. Byl to měsíc plný zajímavých rozhovorů a článků. Ostatně nejčtenějším článkem měsíce se stal právě portrét tohoto plemene z pera chovatelky Bohumily Huňkové, který si prohlédlo více jak jedenáct tisíc čtenářů. Kdo jste jej ještě nečetl, pak máte možnost tak učinit, nebo si jej znovu připomenout.

Australský ovčák – pes s očima duchů
Australský ovčák – pes s očima duchů

Máte rádi psy s akční a hravou povahou, kteří jsou inteligentní, pracovití a chtějí se ...

2.3.2023Představení plemene v podobě portrétu

Vzhůru do Ameriky!

Pozor, nenechte se dnes nachytat!

Od akčního australského ovčáka se společně přesuneme na úplně jiný kontinent. Plemenem aprílového měsíce bude plemeno sice lovecké, které však dnes plní i úlohu společenskou a za kterým se jistě každý velice rád otočí, ač není třeba myslivcem. Jedná se amerického kokršpaněla a portrét pro vás tentokrát připravil kolektiv autorů – chovatelů, kteří si na jeho vzniku dali opravu záležet. Ostatně už zítra to můžete posoudit sami na stránkách www.ecanis.cz.

Avšak duben nebude jen o americkém kokršpanělovi, ale také o seriálech, rozhovorech a zajímavých článcích. Rádi bychom vám také připomněli, že nás v dubnu čeká oblíbený zvířecí veletrh FOR PETS, který je pravidelně pořádán v pražských Letňanech. A přesně na tomto veletrhu se můžete přijít seznámit i s našimi redaktory a naší prací. Budeme zde mít opět nejen stánek s naším Merch obchodem, ale také již tradiční podcastové studio. Těšíme se na vás.

Třeba hledáme právě vás…

Kynologický magazín eCanis se krásně dostal a stále se víc a víc dostává do povědomí pejskařů všech věkových kategorií, a také od těch začínajících až po profesionály. Jsme tím velice potěšeni, ale s nárůstem čtenářů i s požadavky současné doby rostou také nároky na obsah a „záběr“ našeho portálu. A tak bychom do našeho týmu moc rádi přibrali další kolegy nebo pravidelné přispěvatele. Pokud se vám tedy eCanis líbí a chcete se podílet na jeho tvorbě, nebo byste měli zajímavá témata, která byste rádi dostali dál mezi lidi, neváhejte a ozvěte se nám do redakce na panyrkova@ecanis.cz a věřím, že se určitě nějak domluvíme.

Soutěžte o novou řadu granulí Brit Care Dog Hypoallergenic vyhrávají:

  1. Kunešová
  2. Pokorná
  3. Skalická

Všem výhercům moc gratulujeme! Nezapomeňte se nám tedy ozvat na redakce@ecanis.cz!

Nezapomeňte!

Určitě nezapomeňte nadále nakupovat v našem partnerském e-shopu, kde naleznete velkou škálu zajímavých věcí pro svého čtyřnohého kamaráda. A mimo jiné tím podpoříte také fungovaní internetového magazínu eCanis, jehož obsah pro vás i nadále zůstává ZDARMA.

Pokud nám fandíte a měli byste chuť nás podpořit i jinak než nákupem v e-shopu, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme. No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis) a  Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media) lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Iveta Panýrková

Foto: Dana Čopjaková

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->