Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Tak nám zase všechno zavřeli... ale naštěstí sportovat se stále může, a proto vám přinášíme pár tipů, jak a kde strávit víkend pěkně po kynologicku. A ten svařáček pod vánočním stromkem si letos ještě dáme doma, co se dá dělat…


Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Také jste se těšili na rozsvěcení vánočních stromů na náměstí, na adventní trhy, na svařák a na přátelská setkání? Stejně jako loni si to budeme muset odpustit. A možná o důvod víc vyrazit si na nějakou pěknou kynologickou akci. Ať už jste příznivci nějakého sportu nebo se teprve chystáte se do nějakého pustit, máme pro vás inspiraci, kde a jak strávit tento víkend!

Mistrovství České republiky stopařů – letos již podruhé!

Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Zdá se vám to divné? První mistrovství republiky stopařů proběhlo už v září a bylo to vlastně přesunuté mistrovství roku 2020. A tak se o dva měsíce později můžeme těšit na další stopařský svátek, Mistrovství republiky stopařů 2021. Soutěž bude kvalifikací pro Mistrovství světa stopařů 2022, které se bude konat (jak všichni doufáme) v Polsku. Soutěžit se bude jako vždy v kategorii IGP-FH, posuzovat budou pánové Martin Matoušek a Karel Nedvěd. Nad správným kladením stop budou bdít vedoucí stop Robert Fagoš a Martina Duchková. Pokud jste příznivci stopařiny, potom nezapomeňte tento víkend zajet do Volenice! Ano, je to ta Volenice u Rožmitálu pod Třemšínem.

Mistrovství teriérů obedience

Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Pokud patříte mezi příznivce teriérů, mezi příznivce obedience, nebo rovnou obojího, potom si nesmíte nechat ujít tuto vrcholnou akci. A jste-li z Brna nebo z Jižní Moravy, potom to budete mít opravdu, co by kamenem dohodil! Hlavní soutěž, tedy kategorie OB1-OB3 proběhnou již v sobotu a to v kynologické hale v Brně na Zetoru. Pokud budete chtít sledovat kategorii OBZ, tak se musíte vydat v neděli do Židlochovic. Posuzovat budou Jozef Olearčin SK a Iveta Skalická CZ.

Zde se můžete podívat na propozice k závodu

http://akce.obedience.cz/media/mr-terieru-2021.pdf

 

Honičské zkoušky jagdteriérů – CACIT

Svůj vrchol sezóny má pochopitelně i lovecká kynologie. Do Větřkovic se můžete přijet podívat na honičské zkoušky se zadáním titulu CACIT, které pořádá v sobotu a v neděli Moravskoslezský klub chovatelů jagdteriérů a které jsou pochopitelně určené právě pro toto houževnaté plemeno.

https://www.jagdterrierclub.cz/

Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Honičské zkoušky alpských jezevčíkovitých brakýřů – CACT

Také příznivci tohoto plemene si o tomto víkendu přijdou na své. Vypravit se budete muset do severních Čech do Roztok u Jilemnice a určitě to bude stát za to! Zkoušky pořádá Český klub chovatelů alpského brakýře jezevčíkovitého a udílet se budou tituly CACT, res. CACT.

https://www.alpskybrakyr.cz/

Adventní výzva 

Poslední dozvuky kynologických akcí 2021

Nechce se vám na žádnou hromadnou akci a dáváte přednost trávení času v soukromí se svým psem? Ale přesto vás to táhne ven? Máme pro vás tip na další virtuální výzvu. Do adventní výzvy na pomoc útulku Na konci světa se můžete zapojit až do 24. 12., ale samozřejmě čím dřív tak učiníte, tím lépe. A kromě lepší kondice (a to se před Vánocemi jistě hodí) budete mít i lepší pocit sami za sebe a z vaší pomoci opuštěným zvířatům.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8ZiSHuxw_8zc53Tf72EQFAXYZooypk-6XYyYwDpUhO2eYbg/viewform?fbclid=IwAR0dEi1wsgJ01wgC_HbbS_yA4NKkgxdCJvXBta1Yny6CQRI2nS9o6FhCPc4

Katka Houšková

Foto: archiv akcí, Martina Irglová

Zdroj: ČKS

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->