Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Podcasty z For Pets – Zdravá a chutná bašta – to je Sunday Pets!

Nemáte chuť krmit klasickými extrudovanými granulemi a do BARFu nebo domácího vaření se vám také příliš nechce? A přáli byste si do mističky dávat nejen to, co bude vašemu psovi opravdu chutnat, ale co bude zároveň zdraví prospěšné, z prvotřídních surovin a absolutně bez chemie? Seznamte se tedy se Sunday Pets, unikátní novozélandskou recepturou připravenou pečením! A věřte, že není pečení jako pečení! A právě o této novince na našem trhu si povídá Michaela Weidnerová z kynologického magazínu eCanis s obchodním ředitelem firmy Weber mlýn panem Milanem Hercem. Vám přejeme příjemný poslech a hafanům pak dobrou chuť!23.5.2024 2007x Podcasty
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...
    -->