Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Podcasty na eCanis!

Patříte také mezi ty, kteří si u nás nejen rádi přečtou každý pěkný článek, ale s chutí by si třeba i něco zajímavého a zároveň přínosného poslechli? Pak se vám jistě trefíme do noty s informací, že i na eCanis vám zhruba dvakrát do měsíce nabídneme nějaký na míru ušitý podcast! A začínáme právě teď!


Podcasty na eCanis!
red. 7.4.2021 9104x Podcasty

Podcasty na nejrůznější témata se to v současné době na internetu jen hemží, a tak i náš kynologický portál musí jít s dobou a rovněž se pustit do této populární formy prezentace. A přesně z tohoto důvodu jsme moc rádi přijali nabídku od pražské veterinární laboratoře Labvet, se kterou velmi úzce spolupracujeme, zda bychom se do „těchto vod“ nevrhli společně a nejlépe rovnou „po hlavě“. A netrvalo ani příliš dlouho a první vzájemný počin je na světě…

Strašák jménem alergie!

Jistě se shodneme na tom, že dnes nejen lidi, ale i naše zvířata trápí celá řada civilizačních onemocnění a mezi nimi jedno z předních míst zaujímají nejrůznější alergie. Nezřídka kdy se psi urputně škrábou, mají podrážděnou kůži, nekvalitní suchou nebo naopak mastnou srst, teče jim z očí, kýchají nebo negativně reagují na určitý druh krmení nebo skupinu potravin. Setkali jste se s tím sami někdy?

Kde se alergie vůbec berou?

To je otázka, že? To kdybychom věděli! Každopádně problematika je to poměrně široká, a právě toto téma podrobněji probírá naše kolegyně Míša Weidnerová s MVDr. Hanou Prausovou z veterinární laboratoře Labvet. Dozvíte se něco o tom, jak alergie vznikají, jak se pes alergik vůbec pozná, jak je to s dědičnou dispozicí v dalších generacích nebo jaké možnosti nabízí klinická diagnostika a veterinární medicína. Pokud byste si tedy chtěli rozšířit své obzory i v tomto ohledu, doporučujeme právě tento náš společný podcast.

Děkujeme za pozornost a doufáme, že se vám povídání s paní doktorkou líbilo. A příště se můžete těšit na populární, ale také veledůležité téma, a tím je „reprodukce u psů“ s Bc. Vladimírou Tichou.

 

Redakce eCanis

Foto: archiv redakce, archiv LABVETu

Veterinární laboratoř LABVET

 

Co všechno nabízíme?

REPRODUKCE – určení optimálního dne krytí feny, gynekologické, cytologické a bakteriologické vyšetření feny

VYŠETŘENÍ – hematologie, biochemie, chemie, mikrobiologie, parazitologie, sérologie, alergologie, diabetologie, endokrinologie, etologie chovu

ODBĚRY – vyšetření kožních onemocnění, preventivní zdravotní kontroly u starších psů, minerální profil (růstový test) u mladých a rostoucích psů velkých a obřích plemen, profilové testy pro veterináře 

Rádi pomáháme zvěrolékařům, chovatelům i majitelům řešit nejrůznější zdravotní problémy jejich čtyřnohých pacientů či vlastních domácích mazlíčků! Ochota a vstřícnost jsou u nás samozřejmostí!

https://www.labvet.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->