Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!

Brit, česká značka krmiv pro domácí mazlíčky, vyslechla své zákazníky. Do prodeje se proto vrací oblíbená krmiva s jehněčím masem určená pro malá plemena a psí seniory. Původně byly tyto receptury nahrazeny jinými, ale ukázalo se, že chovatelům a jejich psím parťákům tyto dvě varianty granulí citelně chybí.


Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!
red 9.9.2023 975x PR články

Oblíbené granule Brit Care s jehněčím ve variantě Small Breed i Senior nově najdete v řadě Brit Care Hypoallergenic. Obě receptury jsou bezlepkové a monoproteinové, obsahují tedy jen jeden druh živočišné bílkoviny. Hodí se pro všechny psy a zejména pro ty s rizikem rozvoje potravinové alergie či intolerance v podobě kožních a zažívacích problémů. Citlivějším psům prospějí i probiotika, která posilují imunitní systém a udržují v rovnováze trávení. Přidaný ostropestřec mariánský ochraňuje zdraví jater, čistí i podporuje celkový metabolismus a pomáhá odolávat sezónním alergiím.

Jehněčí pro psí seniory

Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!

Hypoalergenní receptura Brit Care Senior Lamb je určená pro psy všech plemen starší sedmi let. Granule jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá u psích seniorů regulovat hmotnost. Jehněčí bílkovina je zase unikátní v tom, že slouží k tvorbě a obnově svalů a podporuje také správnou funkci kardiovaskulárního systému a zraku. Psí parťáci v seniorském věku mívají problémy s klouby, a i na to bylo při výběru ingrediencí pamatováno. Krmivo pro tuto věkovou kategorii proto obsahuje chondroprotektiva na posílení kloubů a chrupavek.

Jehněčí pro malá plemena

Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!

Menší plemena do 10 kg si také zaslouží prevenci výživou. Receptura Brit Care Adult Small Breed Lamb umožňuje, aby malí psíci nemuseli veškerou energii věnovat trávicímu procesu, ale i hrám a dovádění. Jehněčí je totiž skvěle stravitelný druh proteinu i pro psy s citlivým trávením. Přidaná probiotika navíc podporují růst pozitivních bakterií ve střevě, a tím aktivují přirozenou imunitu. Perfektní vzhled srsti a pokožky i její ochranu zajistí v krmivu obsažený lososový olej a také rakytník. Ten má kromě pozitivního vlivu na kůži blahodárný účinek i na celkové zdraví psího organismu.

 

www.krmivo-brit.cz

Brit Care s jehněčím pro seniory

Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!

Vylepšené krmivo Brit Care Dog Lamb Senior je určeno pro všechny psy starší sedmi let. Jeho složení působí preventivně při potravinových alergiích v podobě kožních a zažívacích problémů. Napomáhá tomu jediný živočišný protein z jehněčího masa i probiotika, která posilují imunitní systém a podporují zdraví trávicího traktu. Ostropestřec mariánský navíc podpoří funkci jater a chlupáči pak lépe odolávají sezónním alergiím.

Jehněčí bílkovina pomáhá budovat a obnovovat svaly a podporuje i kardiovaskulární systém a zrak. Pro psí seniory je tato receptura vhodná i z toho důvodu, že v ní nejsou obiloviny a starší psi po ní zbytečně nepřibírají. V krmivu je naopak na živiny bohatá vláknina, která slouží k udržení optimální hmotnosti. Klouby a chrupavky starších psů pak podpoří chondroprotektiva.

K dostání je v balení po 1kg, 3kg, 12kg        

Brit Care s jehněčím pro malá plemena

Oblíbené krmivo pro psy Brit Care s jehněčím Small Breed a Senior je zpět!

Také menším plemenům se granule s jehněčím vrací ve vylepšené verzi. Tato hypoalergenní receptura superprémiového krmiva se hodí pro všechny dospělé psy do deseti kilogramů, kteří jsou v běžné zátěži. Jediná živočišná bílkovina v granulích vyhovuje menším pejskům s citlivým trávením, protože minimalizuje riziko alergických reakcí. Skvělou snášenlivost posilují probiotika, která podpoří růst pozitivních bakterií ve střevě a aktivují tak přirozenou imunitu malých psíků. Další zdravou ingrediencí je ostropestřec, známý posilovač jater, který čistí organismus, odstraňuje z něj škodlivé toxiny a snižuje tvorbu volných radikálů. A aby byli menší parťáci dokonalí, krmivo obsahuje i lososový olej a rakytník pro harmonizaci, ochranu a perfektní vzhled pokožky a srsti.

 

K dostání je v balení po 1kg, 3kg a 7kg

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->