Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

NOMINUJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ HRDINY DO ANKETY STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2023!

Sledujete s námi každoročně vyhlašování ankety Statečné psí srdce a říkáte si, že máte ve svém okolí rovněž někoho, kdo by zasloužil být v některé z kategorií také oceněn? Pak neváhejte a pošlete svou nominaci! Čas máte do půlky března, jak už se dozvíte v přiložené tiskové zprávě.


NOMINUJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ HRDINY DO ANKETY STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2023!

Organizace ANIMAL EYE, z. s., ve spolupráci se záchranářským magazínem Rescue report vyhlašuje 14. ročník ankety Statečné psí srdce. V ní jsou oceňováni profesionální i laičtí psi, kteří v uplynulém roce zachránili nebo pomohli zachránit lidský život, a dále psi, kteří pomáhají při záchraně či ochraně lidského života dlouhodobě, a to v tradičních kategoriích.

Kategorie      

NOMINUJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ HRDINY DO ANKETY STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2023!
  • Záchranný čin služebních a záchranářských psů
  • Záchranný čin neslužebních psů – laiků
  • Spící srdce (ocenění In memoriam)
  • Pomáhající srdce (ocenění dlouhodobě pomáhajícího psa)
  • Cena hlavního partnera

Záštitu nad letošním ročníkem ankety převzal generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky genpor. Ing. Vladimír Vlček, Ph.D., MBA.

Nominace výjimečných hrdinských činů je možné zasílat až do 15. března 2024 na e-mailovou adresu nominace@statecnepsisrdce.cz. Odborná porota poté vybere vítěze a odmění je na slavnostním ceremoniálu, který se uskuteční v dubnu v Praze. Vítěz kategorie „Záchranný čin neslužebních psů – laiků“ automaticky postupuje do nominace Zlatého záchranářského kříže – prestižního ocenění, které oceněným předává na Pražském hradě prezident České republiky.

NOMINUJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ HRDINY DO ANKETY STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2023!

Odbornými partnery ankety jsou Odbor služební kynologie a hipologie Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, Horská služba České republiky, Svaz záchranných brigád kynologů České republiky a Centrum výcviku psů Helppes.

Mediálními partnery Statečného psího srdce jsou Týdeník Policie, česko-slovenský záchranářský časopis Rescue Report a kynologický portál eCanis.

Příběhy vítězných hrdinů minulých ročníků lze nalézt na webových stránkách ankety www.statecnepsisrdce.cz.  

Kontakt pro média:

Dušan Stuchlík, zakladatel ankety Statečné psí srdce

JUDr. PhDr. Zuzana Rennerová, ředitelka ankety Statečné psí srdce

E-mail: media@statecnepsisrdce.cz

Telefon: (+420) 608 303 359

ANIMAL EYE, z. s.https://www.animaleye.cz

NOMINUJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ HRDINY DO ANKETY STATEČNÉ PSÍ SRDCE 2023!

ANIMAL EYE je celostátní nezisková organizace založená v roce 2015, jejímž hlavním účelem je důslednější prosazování práv a zájmů zvířat, především těch domácích. ANIMAL EYE se i z pozice připomínkového místa Ministerstva zemědělství na úseku ochrany zvířat podílí na tvorbě a připomínkování legislativy, provozuje bezplatnou poradnu určenou pro širokou veřejnost, vede seminář na Justiční akademii k aktuálním trendům na poli environmentální kriminality, zajišťuje v Česku evropskou iniciativu EU PAAG, pořádá osvětové a informační kampaně a angažuje se v oblasti výzkumu a využití psů k záchraně lidských životů.

ANIMAL EYE, z. s

IČ: 03750531, zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 61943, sídlem Příčná 1892/4, Nové Město, 110 00 Praha 1 T: (+420) 608 303 359 I E: office@animaleye.cz I W: www.animaleye.cz

 

Foto: archiv organizátorů, Michaela Weidnerová

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->