Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Na viděnou v Letnanech!!!

Ťuk, ťuk! Slyšíte to? To nám na dveře již pomalu klepe největší a nejočekávanější veletrh roku – FOR PETS. Ještě stále nemáte jasno v tom, co tam na vás čeká? Pak se to jistě dozvíte na následujících řádcích.


Na viděnou v Letnanech!!!

Přesně tak! I letos nás uvidíte v Letňanech, ale nejen nás. Co vše nás tam čeká? Tak na to nám odpověděla ředitelka veletrhu sympatická paní Mgr. Alena Vrátná, která nejenže celou akci připravuje se svým skvělým týmem, ale má také svého vlastního psa, se kterým se věnuje záchranářské kynologii.

Kdo by neznal FOR PETS?

Na viděnou v Letnanech!!!

Jedenáctý ročník veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech odehraje od 21. do 24. října 2021. Přijďte prozkoumat, jaké trendy letos ve zvířecí říši a mezi majiteli mazlíčků pofrčí. Na FOR PETS 2021 nebudou chybět prezentace firem s chovatelskými potřebami, krmivy, zvířecí módou nebo designovými doplňky. Seznámíte se s chovateli i odborníky a budete s nimi moci sdílet své zkušenosti.

FOR PETS opět nabídne pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky.

Jistě vám neunikla zpráva z letošního léta, že výstaviště PVA Letňany zasáhl požár. A jak to tedy bude vypadat přímo na místě, jsme se zeptali právě přímo paní ředitelky Mgr. Aleny Vrátné.

Každý rok provází veletrh FOR PETS také doprovodný program. Na co se tedy mohou návštěvníci letos těšit?

Na viděnou v Letnanech!!!

Program na podiu a předváděcí ploše proběhne opět pod patronací spolupořadatele veletrhu, Nadace na ochranu zvířat. Opět se můžeme těšit na workshopy, semináře, rozhovory a živá vystoupení ze světa zvířecích parťáků. Již tradičně proběhne i výstava morčat pod patronací Českého svazu chovatelů, Specializovaná organizace chovatelů morčat (ČSCH z. s., SOCHM) – 41st – 44th CAVY SHOW FOR PETS 2021. A dále nás opět čeká nabídka pejsků z cca patnácti útulků.

Mohla byste nám prozradit, zda je již spuštěn předprodej vstupenek?

Ano, předprodej je spuštěn na https://vstupenky-pva.cz/for-pets-2021, nebo přímo na www.for-pets.cz je hned na HP proklik na předprodej.

PVA Letňany postihl rozsáhlý požár. Jestli jsem se dívala správně, tak to zasáhlo vstupní halu. Víte již nyní, jak bude veletrh vypadat? Ve kterých halách se bude konat?

Vstupní hala (i když to bylo v médiích takto prezentováno) zasažena nebyla. Bohužel jsme přišli o Halu 1, kde měl být umístěn FOR PETS. Naštěstí se nám podařilo rozložení veletrhů v areálu upravit tak, že se v termínu 21. – 24. 10. 2021 mohou pořádat všechny plánované akce (FOR PETS, FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES i FOR FISHING). FOR PETS proběhne v halách 2D a5.

Je již uzavřeno přihlašování pro vystavovatele? Pokud ne, kde se mohou hlásit?

Na viděnou v Letnanech!!!

Už je sice po uzávěrkách, ale ještě pár míst volných máme. I když už by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Kontakty na mě, případně přihlášku, najdou zájemci na www.for-pets.cz.

Jak to bude se vstupem a s rouškami?

Zde jste asi jinou odpověď nečekala. I my se řídíme nařízením vlády o hromadných akcích a uvidíme, jaká aktuální opatření si pro nás připraví. Na webových stránkách všech veletrhů jsou pro návštěvníky připraveny instrukce pod názvem „Bezpečně na veletrhu“.

eCanis na FOR PETS...

Je to již téměř tradicí, že se na tomto báječném veletrhu setkáváme. Nebude tomu jinak ani letos. A proto máte-li zájem nás osobně poznat, či se podívat na chystané novinky, popřípadě domluvit se na spolupráci, či vyzvednout výhru, pak nás rozhodně přijďte navštívit. Jen nás tentokrát nenaleznete u vchodu do hlavní haly jako v letech předešlých, ale přímo uvnitř v hale.

Těšíme se na vás...

Iveta Panýrková

Foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->