Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE, tak vypadá motivace

Zná to každý chovatel. Jsou šelmy, které ochotně přijímají jakékoliv krmivo a dělají doslova „psí kusy“ i za kus rohlíku a jsou tací, jenž nemají na práci nic lepšího než školit svého páníčka o tom, co je a není dobré. Navíc chovatel stojí – kromě chuťové atraktivity – i před odpovědností nacházet to nejlepší složení pozitivně působí na zdraví čtyřnohého schovance. Odpovědí na obě otázky jsou mimořádně chutná a kvalitní holistická krmiva řady Carnilove vyráběná z čerstvého masa. A právě na ně navazují lyofilizované pamlsky Carnilove Raw Freeze. Protože krmivem výživa nekončí.


Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace
red 14.4.2024 2913x PR články

Mrazem vysušené pamlsky obsahují 94 % masa zpracovávaného v čerstvém stavu, což je „voda na mlýny“ psí mlsnosti. A protože je ve výcviku nejúčinnější motivace, jsou nové pochoutky ideálním nástrojem ke společnému tréninku. Ostatně nejde jen o povely, neboť málo co „okoření“ společný vztah páníčka se psem tak, jako chuťově explozivní dobrota.

Díky tomu, že jsou pro psa tyto poloměkké penízky silným lákadlem, fungují dobře i jako tak zvaný topper, tedy příměs do suchého krmiva, jež někteří jedinci nepřijímají zrovna s chutí. Stačí je rozdrobit mezi granule, nebo celé kousky s nimi promíchat. Psí miska už nikdy nezůstane plná.

Carnilove Raw Freeze jsou k dispozici hned v pěti masových variantách. Z nich jsou dvě monoproteinové (jehněčí a krůtí maso) a nabízí se tak pro psy s alergiemi, citlivým trávením i speciálními dietními nároky. Další tři typy kombinují dvě proteinové složky, tedy kachní s kuřetem, lososa s krocanem a krůtí se zvěřinou. Lze tak vybrat verzi pamlsků s mimořádně stravitelnými proteiny, masem s vyšší energií, či bílkovinami dominujícími v obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin působícími na zdraví (a krásu!) kůže i srsti.  

Žádné kompromisy mezi chuťovým zážitkem a zachování vysoké stravitelnosti, nebo obsahu potřebných živin a energie. To je ideální pomůcka pro odměňování, budování vztahu se psem i jako pomocník pro zatraktivnění granulovaného krmiva. Zjednodušeně: konec „vlažným“ reakcím na odměnu i krmivo, to je Carnilove Raw Freeze.

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace

Carnilove Raw Freeze Lamb

Monoproteinový mrazem sušený pamlsek pro psy obsahující z 94 % jehněčí maso zpracovávané v čerstvém stavu. Je ideálním prostředníkem skvělé chuti jako odměna i ochucovadlo v suchém krmivu. Představuje lehce stravitelnou pochoutku vhodnou pro psí šelmy s alergiemi, citlivým zažíváním a speciálními dietetickými požadavky.

Cena: 139 Kč


 

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace

Carnilove Raw Freeze Turkey

Monoproteinový mrazem sušený pamlsek pro psy obsahující z 94 % krůtí maso zpracovávané v čerstvém stavu. Je ideálním prostředníkem skvělé chuti jako odměna i ochucovadlo v suchém krmivu. Představuje lehce stravitelnou pochoutku vhodnou pro psí šelmy s alergiemi, citlivým zažíváním a speciálními dietetickými požadavky.

Cena: 99 Kč


 

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace

Carnilove Raw Freeze Duck & Chicken

Multiproteinový mrazem sušený pamlsek pro psy obsahující z 94 % kachní a kuřecí maso zpracovávané v čerstvém stavu. Je ideálním prostředníkem skvělé chuti jako odměna i ochucovadlo v suchém krmivu. Představuje energeticky vhodnou a extra stravitelnou pochoutku poloměkké struktury ve tvaru penízku.

Cena: 99 Kč


 

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace

Carnilove Raw Freeze Salmon & Turkey

Multiproteinový mrazem sušený pamlsek pro psy obsahující z 94 % lososa a krůtí maso zpracovávané v čerstvém stavu. Je ideálním prostředníkem skvělé chuti jako odměna i ochucovadlo v suchém krmivu. Díky vysokému obsahu omega 3 a 6 nenasyceným mastných kyselin posiluje zdraví srsti a kůže psa. Představuje energeticky vhodnou a lehce stravitelnou pochoutku.

Cena: 99 Kč


 

Mrazem sušené masové pamlsky CARNILOVE RAW FREEZE,  tak vypadá motivace

Carnilove Raw Freeze Venison & Turkey

Multiproteinový mrazem sušený pamlsek pro psy obsahující z 94 % zvěřinu a krůtí maso zpracovávané v čerstvém stavu. Je ideálním prostředníkem skvělé chuti jako odměna i ochucovadlo v suchém krmivu. Pro vyšší metabolizovatelnou energii je vhodný pro psy ve vyšší zátěží. Představuje lehce stravitelnou pochoutku.

Cena: 99 Kč

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...
    -->