Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Moje štěstí Darinka aneb galgo hlídací

Zajímá vás, jaké pokroky si zase po měsíci může na své konto připsat zachráněná fenka Darinka? Budete se divit, co s velkou pomocí a trpělivostí své paničky Jany a za asistence zbytku smečky dokázala. Jen tak dál!


Moje štěstí Darinka aneb galgo hlídací
Zuzana Pešková 25.6.2018 4633x Útulky

Měsíc s měsícem se opět sešel, a máme tu další novinky z naší smečky. S velkou radostí se mohu všem pořádně pochlubit, že Darinka překonala i svého posledního velkého bubáka, a tím byl strach z cizích lidí. No, překonala… Ona spíše pochopila, že je lepší strašit všechny štěkáním, než se jich bát. Její štěkot a vrčení zní opravdu velmi hrůzostrašně…

Se štěkotem nejdál dojdeš…

darinka A tak vám milí čtenáři oznamuji, že máme galga hlídacího! Darinka pohybující se po zahradě v doprovodu svých statných bodyguardů v podobě dvou pražských krysaříků přišla na to, že je super se i v tomto případě chovat jako uštěkaný, uvrčený a hysterický krysařík. Když už se je snaží napodobit při vítání a skákání do klína, což už jsem onehdy také psala, tak i v tomto případě se galgo hlídací rovná „hystericky uštěkaný krysařík“ o velikosti kilo dvacet. Nikdo neprojde okolo naší zahrady, aniž by nebyl důkladně vyštěkán tímto triem. Úsměvné je, že když všichni běží někoho „zadávit“ k plotu, tak se Darinka vždy ohlíží, zda má tu krysařičí ochranku vedle sebe. Ale to si s ní spíše děláme trošičku legraci, protože vždy důkladně oznámí kohokoli, kdo projde okolo jejího království. Jediná v klidu zůstává Korinka. Tu nezajímá nikdo pohybující se okolo naší zahrady, ale má neustále jen jednu starost, a to je mít mamku, tedy mne, neustále u sebe. Její závislost je nepřekonatelná.

Domácí granule? Žádný problém!

Poslední dodatek k dnešnímu článku: Tak už jsem se od pečení dobrot pro své fenky dostala až k pečení domácích granulí. Ale zjistila jsem, že mne to kuchtění pro holčičky nesmírně baví.

                                        Jana, Darinka a zbytek psí rodiny

Foto: Jana Kristková

« Nezapomínejme, prosím, pomáhat těm, kteří to potřebují, a hlavně těm, kteří sami pomáhají ostatním! Určitě si to zaslouží i organizace „Galgo v nouzi“ v čele s Magdou Urbíkovou a Ladislavem Lacinou. Věřte, že i malá částka může být velkým darem a obrovskou pomocí, když se takových drobných příspěvků ve finále sejde více. »

Číslo transparentního účtu 2300224662/2010

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->