Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Moje štěstí Darinka aneb galgo hlídací

Zajímá vás, jaké pokroky si zase po měsíci může na své konto připsat zachráněná fenka Darinka? Budete se divit, co s velkou pomocí a trpělivostí své paničky Jany a za asistence zbytku smečky dokázala. Jen tak dál!


Moje štěstí Darinka aneb galgo hlídací
Zuzana Pešková 25.6.2018 1717x Útulky

Měsíc s měsícem se opět sešel, a máme tu další novinky z naší smečky. S velkou radostí se mohu všem pořádně pochlubit, že Darinka překonala i svého posledního velkého bubáka, a tím byl strach z cizích lidí. No, překonala… Ona spíše pochopila, že je lepší strašit všechny štěkáním, než se jich bát. Její štěkot a vrčení zní opravdu velmi hrůzostrašně…

Se štěkotem nejdál dojdeš…

darinka A tak vám milí čtenáři oznamuji, že máme galga hlídacího! Darinka pohybující se po zahradě v doprovodu svých statných bodyguardů v podobě dvou pražských krysaříků přišla na to, že je super se i v tomto případě chovat jako uštěkaný, uvrčený a hysterický krysařík. Když už se je snaží napodobit při vítání a skákání do klína, což už jsem onehdy také psala, tak i v tomto případě se galgo hlídací rovná „hystericky uštěkaný krysařík“ o velikosti kilo dvacet. Nikdo neprojde okolo naší zahrady, aniž by nebyl důkladně vyštěkán tímto triem. Úsměvné je, že když všichni běží někoho „zadávit“ k plotu, tak se Darinka vždy ohlíží, zda má tu krysařičí ochranku vedle sebe. Ale to si s ní spíše děláme trošičku legraci, protože vždy důkladně oznámí kohokoli, kdo projde okolo jejího království. Jediná v klidu zůstává Korinka. Tu nezajímá nikdo pohybující se okolo naší zahrady, ale má neustále jen jednu starost, a to je mít mamku, tedy mne, neustále u sebe. Její závislost je nepřekonatelná.

Domácí granule? Žádný problém!

Poslední dodatek k dnešnímu článku: Tak už jsem se od pečení dobrot pro své fenky dostala až k pečení domácích granulí. Ale zjistila jsem, že mne to kuchtění pro holčičky nesmírně baví.

                                        Jana, Darinka a zbytek psí rodiny

Foto: Jana Kristková

« Nezapomínejme, prosím, pomáhat těm, kteří to potřebují, a hlavně těm, kteří sami pomáhají ostatním! Určitě si to zaslouží i organizace „Galgo v nouzi“ v čele s Magdou Urbíkovou a Ladislavem Lacinou. Věřte, že i malá částka může být velkým darem a obrovskou pomocí, když se takových drobných příspěvků ve finále sejde více. »

Číslo transparentního účtu 2300224662/2010

 

Kam dál ...