Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Moje štěstí Darinka aneb Další velká výhra!

Jistě si všichni pamatujete na zachráněnou fenku španělského galga Darinku a společně s námi můžete sledovat její další osudy na cestě za začleněním se do normálního lidsko-psího života.


Moje štěstí Darinka aneb Další velká výhra!
Zuzana Pešková 27.5.2018 1617x Útulky

Jde to pomalu, po krůčcích, ale my se nevzdáváme a z každého dílčího úspěchu máme obrovskou radost. Společně se nám podařilo posunout se zase o něco dál…

Konečně „na volno“!

galgo Tak si Darinka konečně po dlouhé a studené zimě užívá krásného a teplého počasí. Po dlouhých měsících strachu, že ji stále ještě nemůžeme ani po zahradě pustit na volno, se konečně i toto „zlomilo“ a fenka se dočkala volného pobíhání. Zahrada je samozřejmě oplocená. Po úspěšném zvládnutí přivolání a zbavení se obav, že by se Darince mohlo něco stát, máme konečně upřímnou radost z jejího dalšího pokroku. S našimi ostatními psími holčičkami dovede hodiny běhat a skotačit, pochopitelně vždy pod naším dohledem, ale aniž bychom se museli bát, že dojde k nějakému úrazu. Darinka je skvělá, že i při své velikosti dovede být velmi opatrná při hrátkách se svými malými psími kamarádkami, nejmenší z nich má totiž pouze kilo dvacet. A nutno ještě dodat, že takové dovádění si užívá i s naší kočkou. Na druhou stranu nás ale ještě čeká mnoho dalších výzev, jako je třeba chování k cizím lidem. Tam bohužel nedůvěra a strach nadále zůstávají.

A ještě jedna pozitivní zpráva nakonec!galgo 

Jak již všichni zajisté víte, potýkáme se s potravinovou alergií a bohužel jsme byli nuceni odbourat jakékoli dobroty a pamlsky, ale i na tento problém jsme nakonec vyzráli. Začala jsem pro naše fenky péct domácí psí sušenky a úspěch je obrovský. Takže opět můžeme holčičky odměnit vždy nějakou tou dobrotou.

Na přečtenou příště…

Jana, Darinka a zbytek psí rodiny.

Foto: Jana Kristková

Nezapomínejme, prosím, pomáhat těm, kteří to potřebují, a hlavně těm, kteří sami pomáhají ostatním! Určitě si to zaslouží i organizace „Galgo v nouzi“ v čele s Magdou Urbíkovou a Ladislavem Lacinou. Věřte, že i malá částka může být velkým darem a obrovskou pomocí, když se takových drobných příspěvků ve finále sejde více.
Číslo transparentního účtu 2300224662/2010

Kam dál ...