Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Zajímalo by vás, jak dopadlo Mistrovství republiky v dogfrisbee? Pak si určitě nezapomeňte přečíst naši kratičkou reportáž přímo z místa konání!


Mistrovské tituly mají své nové majitele!
Iveta Chomátová 20.9.2020 6562x Reportáže

Během minulého víkendu se ve Dvoře Králové konalo Mistrovství České republiky v dogfrisbee. Díky zrušení kvalifikace a ostatních velkých akcí jako jsou ME a MS se letošního ročníku zúčastnilo kolem sto šedesáti týmů z celkem sedmi evropských zemí.

 

Vzhledem ke skutečnosti, že je celé mistrovství otevřené, titul si mohl odvézt klidně i zahraniční tým, což se letos i stalo, a to dokonce ve všech disciplínách.

Páteční hod do dálky

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Během pátečního dne probíhaly boje v Quadrupedu (hod do dálky). Nejlepším mužem v této kategorii se stal Dariusz Zenft a Navi z Polska. Nejúspěšnějším českým mužem byl Martin Lev a Erzík, kteří obsadili druhé místo. Nejlepší ženou se v této disciplíně stala Anna Radomská a její West z Polska. Jako nejlepší Češka skončila Alena Smolíková a svou Foxy, které si odvezly stříbro.

Během soboty a neděle probíhalo SPTF a Freestyle…

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Stupně vítězů v SPTF kompletně patřily polským ženám. První místo vybojovala po finálním rozstřelu Dominika Macalik a Punky. Druhé a třetí místo pak obsadila Kaška Krzewina s fenkami Kiou a Zuziou.

 

Celý víkend probíhala i královská disciplína freestyle. K vidění byla spousta neskutečných sestav. A

rozhodcovský set to měl letos opravdu velmi složité. Nakonec na stupních vítězů skončil mezinárodní mix. Na třetí místo dosáhl Jan Haenegrifs a Lifou z Belgie, který navíc přijel do ČR soutěžit poprvé. Stříbrnou příčku si připsal nejlepší český tým ve složení Veronika Petrová a Loki, kterým se letošní sezóna opravdu moc a moc vydařila. No, a zlato letos putovalo do Itálie. Nejlepším týmem se totiž stala dvojice Simone Villany a Trouble.

A co říci závěrem?

Mistrovské tituly mají své nové majitele!

Vítězům moc gratuluji a těm, kterým se dařilo méně, přeji, ať nevěší hlavu a přijedou se poprat o tituly zase příště! Takže nashledanou za rok, přátelé!

 

Foto: Eva Boušková

Kam dál ...