Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Letošní TOP kavalír je za námi!

Zajímalo by vás, jak dopadlo letošní vyhlášení soutěže TOP kavalír ČR, ale nemohli jste být u toho? Pak tu pro vás máme kratičkou reportáž doplněnou krásnými fotografiemi přímo z místa dění! Pěkné čtení!


Letošní TOP kavalír je za námi!
Zuzana Nováková 19.12.2021 2536x Reportáže

Slavnostní vyhlášení soutěže TOP Kavalír ČR 2021 se konalo dne 11. Prosince 2021 v pražském hotelu Svornost.  Vyhlášení proběhlo již po sedmé, ovšem tentokráte za přísných hygienických podmínek a vládních opatření. Ačkoli se nám obvykle schází osmdesát až sto lidí, tentokráte to byla polovina. I tak ale považuji účast za velice úspěšnou a jsem ráda, že se předání mohlo vůbec uskutečnit.

Letošní TOP kavalír je za námi!

Atmosféra byla jedním slovem vynikající, přátelská, vánoční.

Ceny byly bohaté jako každý rok. Velice si vážím toho, že většina sponzorů pochází z řad chovatelů, kteří vydají nemalý finanční dar nebo sami obstarají ceny pro ostatní. To je v současné době, myslím, opravdu velmi milým gestem.

Kromě hlavní kategorie TOP Kavalíra ČR byli též ocenění též nejúspěšnější junioři a veteráni loňského roku. Ještě jednou moc děkuji všem, kteří se na chodu celé soutěže podílí, kteří mi pomohou, když je zapotřebí. Všem vítězům ze srdce gratuluji, obzvláště pak chovatelům, kterým se umístila i jejich chovatelská stanice.

Těm, kteří se letos neprobojovali do nejlepších desítek, bych ráda vzkázala, aby neházeli flintu do žita a zabojovali příští rok. Věřím, že jim Štěstěna bude nakloněna.

Znáte soutěž TOP kavalír ČR? Pokud ne, můžete si připomenout, o čem to celé je, v rozhovoru, který u nás nedávno vyšel
TOP kavalír ČR je soutěží pro všechny!
TOP kavalír ČR je soutěží pro všechny!

Patříte mezi skalní příznivce kavalír King Charles španělů a sledujete veškeré dění ...

9.11.2021Výstavy

Letošní TOP kavalír je za námi!

Závěrem bych všem ráda popřála klidné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném nebo mezi přáteli. Do nového roku 2022 vykročte tou správnou nohou, aby vám nechybělo chovatelské štěstí. Též přeji mnoho výstavních úspěchů.

Velký dík patří i kynologickému magazínu eCanis za oslovení a za propagaci naší soutěže. Vážíme si toho.

Zuzana Nováková

Foto: Zuzana Nováková

Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!
Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...