Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Léto je v půlce, my jedeme dál!

„Co červenec neuvaří, to srpen nedopeče“, říká jedna z pranostik. No, uvidíme, zda si nějakého toho většího tepla v srpnu vůbec užijeme. Ale jak říkáme my v redakci, na všem hledej kus pozitivního. A tak berme to tak, že psům a zvířatům je celkově lépe než ve velmi parných dnech.


Léto je v půlce, my jedeme dál!

Také milujete prázdniny se vším, co k nim patří? Tak to je moc dobře. I když je to letos tak trochu jiné léto, dokážeme se se svými čtyřnožci dokonale pobavit. Ostatně každý o tom víme své... No, ale ať zde nehovoříme jen o létu a pranostikách, pojďme se podívat na to, co nám odnesl červenec a naopak co přináší srpen....

Kdo chce získat pěknou knížku?

Léto je v půlce, my jedeme dál!

Velmi nás těší zpětná vazba od vás, vaše zprávy, pokroky ve výcviku nebo třeba dotazy, které nám do redakce, ať již na e-mail, do chatu na Facebooku nebo také na Instagram posíláte, a my se snažíme na ně poctivě odpovídat, i když v době dovolených občas o něco později, než bychom si sami přáli.

Víte, co nás ale maličko mrzí? Doposud nám totiž na naši výzvu nepřišly žádné vaše fotografie a tipy na výlety. A tak vás zkoušíme znovu tak trochu, jak se říká, pošťouchnout. Pokud se se svými psíky chystáte do přírody nebo společně navštívit nějakou památku, a jakože určitě ano, pak nám neváhejte na adresu redakce zaslat fotografii, kde všude jste byli. A pokud k tomu přidáte i krátké povídání, bude to úplně nejvíc super. Pojďme spolu vytvořit mapu skvělých výletů se psy. Nazvěme to například „Kam se psy na výlet?“ A my za odměnu každý týden vylosujeme jednoho z vás, kterého vždy odměníme krásnou kynologickou knížkou. Tak neváhejte, foťte se a zasílejte nám snímky i s popisem místa, které jste navštívili, na adresu redakce@ecanis.cz. Můžete také využít zprávy na našem Facebooku nebo Instagramu.

Zasláním svých fotografií do redakce eCanis automaticky udělujete souhlas s jejich i pozdějším použitím k našim článkům (s uvedením vašeho jména samozřejmě)!

Co se dělo v červenci?

Ani jsme se nenadáli a půlka prázdnin je za námi. Červenec je tedy fuč a s ním také krásné povídání o všestranném beauceronovi. Nejčtenějším článkem měsíce se ale stal jiný článek. Překvapivě to byl další díl seriálu „Láska prochází žaludkem i tím psím“, který připravuje naše redaktorka Michaela Weidnerová. Vidělo jej přes 11 000 čtenářů. Těžko říct, co vězí za vaším výběrem nejčtenějšího článku. Každý měsíc je to vždy tak trochu z jiného soudku. Inu tentokrát za to možná mohou krásní kavalíři olizující nanuky na úvodní fotografii, protože to ve vás prostě vzbudí zvědavost. A tak si díky tomu více jak 11 000 lidí může vytvořit chutnou a zdravou zmrzku pro své čtyřnožce. Připomenout si ho můžete znovu pod následujícím odkazem:

Láska prochází žaludkem! I tím psím! 27. díl
Láska prochází žaludkem! I tím psím! 27. díl

Máte rádi zmrzlinu a nanuky? A víte, že něčím podobným můžete udělat radost i svému ...

10.7.2021Zdravá výživa

Co přináší srpen?

Léto je v půlce, my jedeme dál!

I v průběhu druhého prázdninového měsíce se můžete těšit na mnoho přínosných článků, těch tradičních a vždy očekávaných, ale i spoustu nových. Určitě jste velmi zvědaví, jaké další plemeno vám představíme. Celý srpen nám bude dělat milou společnost elegantní saluki a nás velmi těší, že si na nás udělala čas oblíbená herečka, zpěvačka a také poradkyně chovu Petra Pudová, která pro nás zpracovala překrásný a velmi čtivý portrét.

Téma, které tentokrát otevřeme, by se dalo jednoduše uvést větou: „Přátelé, máte doma bordel?“ Ale vážně... Možná se teď ušklíbnete, ale přiznejme si, že úklid okolo našich miláčků je něčím, co nás sice moc nebaví, ale dělat se to musí.

A třeba si i někdy lámete hlavu nad tím, jak to udělat co nejlépe. Ale nezoufejte, přineseme vám několik zajímavých rad, tipů a porovnání nejen přípravků na dezinfekci a úklid kotců, ale také aut, pelíšků a podobně. Avšak pozor i vy se můžete připojit a téma s námi probrat. Máte tip, otázku či nápad k tématu? Napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz). A nezapomeňte, že nově odměňujeme ty čtenáře, kteří nám pomáhají svými příspěvky, nápady a sdílením. Každý měsíc jeden z vás dostane pěknou kynologickou knihu.

Kdo se bude radovat?

V červenci jsme pro vás měli připravené také dvě soutěže. Jako již tradičně na vás čekala soutěž s VAFO Praha a také s e-shopem Bouda. A jak to dopadlo, přátelé?

 

Soutěž s Britem o  masové pamlsky pro psy vyhrávají:

Gabriela Nejedlá

Aneta Malá

Petr Galus

Soutěž s Boudou o silikonovou pečící podložku vyhrává:

Lucie Koukalová

 

Prosíme všechny vylosované, aby se nám ozvali na náš redakční e-mail redakce@ecanis.cz.

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu, dílnu nebo jinou „instituci“ zabývající se výrobou, prodejem, semináři či čímkoliv jiným souvisejícím s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

Přátelé, děkujeme za vaši přízeň a užívejte léto!

 

Iveta Panýrková

Foto: archiv Petry Pudové, redakce

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

Kam dál ...