Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kvalita, která vydrží!

Hodila by se vám speciální výstroj pro psa nebo pro vás samotné odolné oblečení, obuv či další výbava do terénu, kterou používají i ostří hoši od policie? Pak nezapomeňte co nejdříve nahlédnout do našeho Adventního kalendáře, se vším se seznámit a vyhledat skrytou indicii! A výhra může být vaše!


Kvalita, která vydrží!
Red. 10.12.2021 4272x Adventní kalendář 2021

Každý majitel psa jistě ocení, když nejen ve výbavě pro svého čtyřnohého miláčka, ale i sám pro sebe má funkční a kvalitní věci, které ale také něco vydrží. Nakonec staré známé „nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci“ platí v tomto případě dvojnásob. Spousta nutných i méně nutných potřeb můžeme samozřejmě sehnat ve specializovaných kynologických obchodech a e-shopech, ale obrátit se lze s úspěchem i jinam. Slyšeli jste například už někdy o e-shopu www.taktickavystroj.cz? I tady si pejskaři jistě přijdou na své a nebudou litovat…

Široký sortiment, výborná kvalita

Kvalita, která vydrží!

Na trhu již velmi dobře zajetý e-shop www.taktickavystroj.cz provozuje téměř patnáct let firma Toja Professional. V nabídce můžete nalézt taktické vybavení a výstroj pro ozbrojené složky. Do sortimentu patří například rukavice s ochranou proti vpichu jehlou a průřezu nožem, funkční oblečení do extrémního počasí, taktické vesty, kalhoty, boty nízké/vysoké s ochranou proti vodě, opasky, nejrůznější pouzdra na vybavení, batohy, tašky, ale také vybavení pro psovody. Firma se specializuje hlavně na Policii, Městskou Policii, celní správu a vězeňskou službu. Samozřejmě ale u ní mohou nakupovat i všichni ostatní. Určitě je dobré vědět, že mají obchodní zastoupení německé značky COP GmbH, která zároveň vyrábí i taktické vybavení, stejně jako například další z portfolia, mezi které patří UF Pro, Under Armour, Adidas a další.

Něco pro psovody a pejskaře

Kvalita, která vydrží!

Společnost COP GmbH momentálně mezi své produkty zařadila také nejrůznější šikovné potřeby pro psovody, a to pod označením K-9 COP. Pořídit si tedy můžete obojky, postroje, nebo náhubky vynikající kvality, které lze využít přímo ve výkonu u služebních psů, ale také při běžném výcviku. Zboží z této kategorie se průběžně stále doplňuje a rozšiřuje.

Většině pejskařů také velmi záleží na tom, do čeho se sami obléknou a aby to ladilo třeba i s výstrojí psa. Slušivá výcviková sukýnka nebo vesta je určitě prima a do šatníku psovodů hlavně něžného pohlaví rozhodně patří. Ale…  Tak třeba na podzim a v zimě, kdy venku prší, sněží, fouká vítr nebo je nepříjemně lezavo, že by psa nevyhnal, a my trávíme třeba i celý den někde v lese na procházce, na louce na stopách nebo na cvičáku při obranách, sakra dobře si rozmyslíme, co si oblečeme. Chceme, abychom byli hlavně v teple a v suchu. Pak pochopitelně velmi oceníme kvalitní funkční oblečení a nepromokavou pevnou obuv, která se hned po roce nerozpadne na prvočástice. A to vše najdete takzvaně „pod jednou střechou“ přímo tady.

Cenu do desátého okénka našeho Adventního kalendáře věnuje firma TOJA Professional, s. r. o. Šťastný výherce získá poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží dle svého vlastního výběru v e-shopu https://www.taktickavystroj.cz/.

Kontakty:

Tel.: +420 777 817 883

E-mail: info@tojaprofessional.cz

 https://www.taktickavystroj.cz/

Pojďme se společně podívat na pád vybraných produktů, které by se vám mohly hodit.

Náhubek nejen pro služebního psa           

Kvalita, která vydrží!

Náhubek je vyrobený  z hodně odolného materiálu a v přední části je navíc ještě vyztužený. Na trh se dodává celkem ve čtyřech velikostech. Opravdu výborně se s ním manipuluje. Pomocí pryžového pásku, který lze v případě potřeby vyměnit, ho lze totiž velmi rychle nasadit a zase znovu sejmout. Dá se dobře složit, a protože je i skladný, není problém ho schovat do kapsy kalhot nebo bundy. Celkově ho hodnotíme jako velmi praktickou součást výbavy psa s pohodlným užíváním pro jeho majitele.

https://www.taktickavystroj.cz/produkty/sluzebni-psi/nahubek-pro-sluzebniho-psa-cop-k9-quick-release-cordura


 

Boty do nepohody pro všechny

Kvalita, která vydrží!

Nejen majitel psa, ale vlastně každý člověk by měl nosit kvalitní a pohodlnou obuv, která poskytuje dokonalý komfort užívání. K tomu patří nejen oškrabu odolný a vodoodpudivý svrchní materiál zajišťující větší ventilaci, ale i bezpečná protiskluzová podrážka, správně vymodelovaná klenba uvnitř a tvar, který drží nohu a kotník v přirozené poloze. Jedině tak se budeme cítit dobře a nebudou nás po delším pohybu v terénu bolet ještě navíc i záda. Plné. A to všechno nabízí jeden z celosvětově nejprodávanějších modelů bot Under Armour Valsetz RTS 1.5 WP. Firmě se podařilo vyvinout robustní obuv kombinovanou s pohodlím běžecké boty. Co více si tedy do přírody a extrémních podmínek přát?

https://www.taktickavystroj.cz/produkty/boty/under-armour/under-armour-takticka-obuv-valsetz-rts-15-wp


 

Nejsou kalhoty jako kalhoty          

Kvalita, která vydrží!

Každý psovod by chtěl nosit kvalitní, vzdušné a hlavně pohodlné kalhoty, které budou co nejvíce odolné proti nečistotám, vlhku, škrábancům a jinému mechanickému poškození, kterému se při práci se psem prostě nevyhneme. Všechny tyto parametry výborně splňují zásahové kalhoty UF PRO P-40 Classic Gen.2. Tento model je navíc navržený tak, aby ladil s civilním oblečením. Kalhoty mají mnoho funkčních kapes, poutek, v oblasti kolen se dají vložit i kolenní chrániče jako ochrana proti nárazům a dokoupit lze i podšívku pro chladnější období v roce. Snadno se udržují, jsou pružné a dobře se nosí. Jakmile je vyzkoušíte, už nebudete chtít jiné.

https://www.taktickavystroj.cz/produkty/obleceni/kalhoty/uf-pro-kalhoty-p-40-classic-generace-2

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Toja Professional

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...