Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kulinářský zážitek do všech psích misek

Žijeme v době, kdy se stále více soustředíme na kvalitu potravin. Fastfoody a nezdravé laskominy pomalu nahrazuje zdravá a vyvážená strava plná tělu prospěšných živin. Jít bychom však měli dál, za okraj vlastních talířů. Kvalitní a chutný jídelníček si totiž zaslouží i naši čtyřnozí parťáci.


Témata: eCanisBrit
Kulinářský zážitek do všech psích misek
matilda 7.10.2018 26440x PR články

Ve zdravém (psím) těle, zdravý duch

brit Zatímco páníček má ve stravování neomezené možnosti, pes si obsah své misky sám vybrat nemůže. Je tedy zcela odkázán na dvounohého přítele. Ten by měl proto krmivo volit odpovědně a snažit se zvířeti dopřát kvalitní meníčko, které bude mít pozitivní vliv na jeho zdraví. A nejen to – jídlo by mělo také chutnat. Že sami občas rádi zajdete na farmářské trhy okusit dobroty, které v krámě běžně nekoupíte? Nebo si dopřejete večeři ve vyhlášené restauraci, kde servírují chody, o nichž se vám zdá ještě dlouho poté? Zkrátka čas od času rádi rozmazlujete své chuťové buňky? A co takhle dopřát podobný gurmánský zážitek svému čtyřnohému příteli? Naservírujte mu čerstvé maso a vězte, že se jeho rozkmitaný ocásek jen tak nezastaví.

Pravidla správné psí výživy kopírují zásady zdravého stravování u lidí – obsah misky by měl tělíčku chlupáče dodat důležité živiny (bílkoviny, tuky, sacharidy, minerály, vitamíny atd.) a přitom zajistit dostatek vlákniny pro zdraví trávicího traktu. Ideální volbou jsou suroviny lokální, které pocházejí z místních zdrojů a suroviny naturální s co nejmenším stupněm zpracování. Snadnou cestou, jak psovi dopřát živiny ve vyváženém množství, jsou granule. Granulovaná krmiva totiž umožňují rozlišovat výživu konkrétního zvířete přesně podle jeho potřeb.

brit 

Zdravá a chutná dobrota

brit Mezi špičku psího stravování patří tzv. holistická krmiva, tedy krmiva vyvážená, snadno stravitelná a psím organismem nejlépe využitelná, jejichž hlavní surovinou je kvalitní maso. Do této kategorie spadá také nová řada granulí Brit Fresh. Jejich základem je 40 % čerstvého maso, které díky vynechání jednoho kroku zpracování nejenže zachovává výživové vlastnosti, ale především krásně voní a skvěle chutná – proto se po nich olizují i ti chlupáči, kteří granule jinak odmítají.

Šťavnaté hovězí, kuře, krocana, rybu a kachnu doplňují přílohy z původních zrnin jako pohanka, proso či oves, které příznivě ovlivňují celkové zdraví a kondici psů. A nechybí ani tradiční bylinky, dýně, cuketa, ovoce a zelenina. Jednotlivé kombinace jsou vždy voleny tak, aby zajistily ideální množství všech podstatných živin, a navíc splňovaly specifické potřeby všech psích lásek – od štěňátek přes dospělé psy malých i velkých ras až po psy v kondici nebo zátěži. Zbytečné nezdravé suroviny jako sóju, kukuřici nebo pšenici ve složení nenajdete. Stejně tak chybí barviva a chemická dochucovadla. Jedná se zkrátka o zdravé a delikátní menu, které potěší každého psího mlsouna.

Jak se říká, pes je nejlepším přítelem člověka. Chcete-li, aby vám váš chlupatý parťák oplácel lásku co možná nejdéle, dopřejte mu krmivo, které chutná a zároveň prospívá jeho zdraví. 

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britCS/

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 66 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti PET food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhají na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Pro bližší informace kontaktujte:

brit Hana Houšková
Account Manager
Tel.: 775 556 508
E-mail: hana@maxmediapr.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...