Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Je přeci Máj…

Svatojakubská noc je za námi, a my věříme, že jste ji přežili bez úhony, a že už si všichni budeme užívat sluníčka, které nám konečně květen přinese. A pokud vás po bouřlivé noci ještě bolí hlava, pak neváhejte vzít svého psa a drahou polovičku a jít ven hledat rozkvetlou třešeň. Je přeci první máj – lásky čas.


Je přeci Máj…

Květen patří již tradičně k nejkrásnějším měsícům v roce. Je to měsíc, kdy se příroda po zimě probouzí, rozkvete a vše krásně voní. Měsíc, který je stvořený pro krásné a dlouhé procházky. Pro pohodové tréninky, protože je konečně pěkně, ale ještě není to šílené vedro. Co nám tedy květen přinese?

Ještě než se vrhneme na květen, je potřeba zavzpomínat na nepříliš teplý měsíc předchozí. V dubnu jsme vám představili amerického kokršpaněla, který připravil kolektiv autorů a je pravdou, že se tento profil opravdu velice vydařil. Pokud si ho chcete připomenout nebo jste jej nečetli, pak ho najdete v sekci atlas psů - americký kokršpaněl - články. Tam si vyhledáte nejen onen báječný portrét plemene, ale také veškeré rozhovory, které u nás s tímto plemenem vyšly. No, ale vás jistě zajímá ten nejčtenější článek měsíce – inu tím byl rozhovor naší kolegyně Míši Weidnerové s novou posilou naší redakce Simonou Šimíčkovou s názvem Choďák má chuť do všeho. Je vidět, že toto plemeno má čím dál tím více obdivovatelů.

Celý článek si můžete přečíst zde:

Chodský pes má chuť do všeho!
Chodský pes má chuť do všeho!

Hledáte ani ne velkého, ale ani ne malého čtyřnohého parťáka, který na vás bude nejenom ...

Rozhovory o plemeni

Veletrh se vyvedl

Je přeci Máj…

V dubnu jsme měli také stánek na oblíbeném zvířecím veletrhu FOR PETS. Za nás musíme konstatovat, že byl opravdu opět vydařený. Nutno podotknout, že během oněch čtyř dnů se na výstaviště dostavilo více jak 18 000 lidí a své zde předvedlo 137 vystavovatelů. Redakce eCanis zde měla opět svůj stánek – přenosové minipodcastové studio. Na podcasty natočené na veletrhu se můžete těšit ještě po dobu několika týdnů, kdy je budeme uvádět. Naše podcasty naleznete na těchto platformách:

Další veletrh na nás čeká až za rok. A my budeme opět u toho. Pokud nás budete sledovat, pak se včas dozvíte datum a další podrobnosti. A zasoutěžit si budete moci jako vždy u nás také o vstupenky.

Co nás čeká v květnu?

V květnu se můžete opět těšit na celou řadu zajímavých témat, která pro vás máme připravené. Celý měsíc nám bude dělat milou společnost malé společenské plemeno s tak trochu tajemným názvem lhasa apso. Profil těchto krasavců pro nás připravila dlouholetá úspěšná chovatelka Eliška Vašková. My věříme, že se vám bude článek líbit stejně tak jako rozhovory, které na vás na eCanis čekají každý čtvrtek. Mimo to na vás jako vždy čeká celá řada seriálů, poraden, rozhovorů a dalších zajímavých článků. Buďte tedy s námi každý den.

V květnu se můžete opět těšit na celou řadu zajímavých témat, která pro vás máme připravené. Celý měsíc nám bude dělat milou společnost malé společenské plemeno s tak trochu tajemným názvem lhasa apso. Profil těchto krasavců pro nás připravila dlouholetá úspěšná chovatelka Eliška Vašková. My věříme, že se vám bude článek líbit stejně tak jako rozhovory, které na vás na eCanis čekají každý čtvrtek. Mimo to na vás jako vždy čeká celá řada seriálů, poraden, rozhovorů a dalších zajímavých článků. Buďte tedy s námi každý den.

Život není peříčko…

Je přeci Máj…

To tedy rozhodně není. A přesto pro vás pracujeme na plný plyn již několik let. Nabízíme vám vše od úplných začátků až po pokročilé výcvikové i chovatelské rady. Najdete zde neuvěřitelné životní příběhy, události z historie, profily plemen, mnoho rozhovorů se zajímavými lidmi atd.. Tak širokou plejádu textů na různá témata nikde na českém internetu nenajdete, jen u nás. A to vše jsme pro vás vytvořili od roku 2016 a tvoříme dál. Velkým benefitem je i fakt, že si u nás můžete všechny naše články přečíst zcela zdarma. Jenže i nám vznikají náklady spojené s provozem webu, s psaním článků, ježděním po akcích atd. Pokud nám tedy fandíte a chtěli byste nás podpořit, není nic snazšího, než nám za naši práci poslat jakýkoliv příspěvek na náš účet. Za to vám předem zdvořile děkujeme. Přispět můžete na náš účet č. 2201352044/2010. Do zprávy pro příjemce napište slovo DAR.

Pokud ale patříte mezi ty, kteří nechtějí posílat peníze, ale raději si za ně něco koupí, i pro vás máme řešení. Zkuste navštívit náš internetový obchod Merch a zakoupit si něco z našeho sortimentu, protože tím podpoříte nejen nás – redakci eCanis, ale také zlaté české ručičky řemeslníků, které pro nás tyto věci tvoří. Děkujeme.

Nově v našem Merch

Nově jsme pro vás připravili v našem e-shopu interiérovou klec pro psy. Tato klec bude nejen skvělým pomocníkem, ale dokonale se hodí do interiéru vašeho bytu. Prohlédnout si ji můžete pod odkazem níže:

https://www.ecanis.cz/zbozi/interierova-klec-pro-psa_797.html

No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis)  a Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media) lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak náš sledujte i náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Iveta Panýrková

Šéfredaktorka eCanis

panyrkova@ecanis.cz

Foto: Nikola Kolářová, Eliška Vašková,

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->