Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jak se stát mistrem světa!

Znáte facebookovou stránku Zůza storky? Že ne? Tak to o moc přicházíte, tudíž to teď společně napravíme, protože trocha humoru a nadsázky je to pravé ořechové právě na Silvestra. Takže milí čtenáři, právě nyní – ZŮZA STORKY POPRVÉ!


Jak se stát mistrem světa!
Zůza storky 31.12.2018 2147x Silvestr 2018

Nu tož mám ráda ty pse, a tak sem se rozhodla, že budu dělat tu sportovní kynologiju, to IPO. To teď je děsně moderní věc a dělajo to šeci. Kopím si štěnátko a budu s něm mět to IPO3 a budu závodit a pojedu na ten svět.

Terminologija kynologická je upe boží, se mě děsně líbí, jak šeci mluvijo. Taky už pronikám do teho. Jako nesu upe bez zkušenosti, už sem měla před tým psa, aj náky zkošky má, vyhrávali sme ruzny zavody v ZV1 a v ZZO, a tak mame plno poharů, tže jako vim vo tem dost. Ale nebyl upe moc na velký závody. Tak si jedu pro novýho.

Mám štěnátko, je boží…

Jak se stát mistrem světa!

…takový akční, fakt super, nachystám ho na vofčáka a budem spolem na bedně a pojedem na svět. Už je větší to štěně a začína byt divný, asi to nebude upe vono, spíš jako taková šajzka. Dost na mě sere. Furt by mě to enem kosalo, je strašně hyperaktivní, řekla bych že cholerik. S tým se na svět nedostanu, tož ho prodám a kopim náký lepčí. Tož neska sem donesla nový štěnátko, je upe boží, to starý snad příští týden prodám.

Budeme brzo na bedně!

Jak se stát mistrem světa!

Tak já nevím, co mě to šeci prodavajo za šajzky (taky upe dobré kynologické temin, používa ho skoro každé), to moje nový štěnátko nák nemá moc vo nic zájem, tak já nevim. Eště to s nim zkusím a pak uvidim. Sem to zkusila no, ale moc to nešlo, hold bylo to štěnátko asik rozbitý celý. Už je v nabídce, mám zamluvený nový, fakt dobrý z dobrýho spojení. To je to, co hledam celo dobu. Fakt suprový luxusní štěnátko. Budeme brzo na bedně. Chjo nevím teda jako, už je mu rok a ubec se nechce uklidnit. Je eště vic hyperaktivní než to první, ale enem dyž je sam, dyž je se mno, je náke divné, smutné. Prostě nevim, co se to neska chová za blby pse.

Zkusim iny plemeno

Mám štěnátko inyho plemene. Už su fakt ale nasraná jak mraky. Bo donesu dom štěnátko a je super a pak se z něho stane jebka. Vrátim se k původnímu plemeni asi. 

Kde je kurva chyba?

Jak se stát mistrem světa!

Mám štěnátko původního plemene, ale řikám to na rovinu, esik to zas bude šajzka, tak ho prodám a fakt nevím, kde budu hledat. Už ani tak nechcu na svět, ale aspon na náky dobrý závody o náke pohár, takový ty beze stop, ty stačijo. Ani nemusim mět IPO3, stačí ZV1.
Jenže todle štěnátko taky nic moc. Ubec nechce míček – ode mě... 
Chjo jako za rok sem nenatrefila eště na pořádný kvalitní odchovy. Tož by mě zajímalo, kde je kurva chyba? Dyk ani elektrika ani vostnáč nepomahajo... fakt nevim, co si kopim... 

Mám nový štěnátko...

 

https://www.facebook.com/zuzastorky/

Ilustrační foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->