Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jak se stát mistrem světa!

Znáte facebookovou stránku Zůza storky? Že ne? Tak to o moc přicházíte, tudíž to teď společně napravíme, protože trocha humoru a nadsázky je to pravé ořechové právě na Silvestra. Takže milí čtenáři, právě nyní – ZŮZA STORKY POPRVÉ!


Jak se stát mistrem světa!
Zůza storky 31.12.2018 1884x Silvestr 2018

Nu tož mám ráda ty pse, a tak sem se rozhodla, že budu dělat tu sportovní kynologiju, to IPO. To teď je děsně moderní věc a dělajo to šeci. Kopím si štěnátko a budu s něm mět to IPO3 a budu závodit a pojedu na ten svět.

Terminologija kynologická je upe boží, se mě děsně líbí, jak šeci mluvijo. Taky už pronikám do teho. Jako nesu upe bez zkušenosti, už sem měla před tým psa, aj náky zkošky má, vyhrávali sme ruzny zavody v ZV1 a v ZZO, a tak mame plno poharů, tže jako vim vo tem dost. Ale nebyl upe moc na velký závody. Tak si jedu pro novýho.

Mám štěnátko, je boží…

Jak se stát mistrem světa!

…takový akční, fakt super, nachystám ho na vofčáka a budem spolem na bedně a pojedem na svět. Už je větší to štěně a začína byt divný, asi to nebude upe vono, spíš jako taková šajzka. Dost na mě sere. Furt by mě to enem kosalo, je strašně hyperaktivní, řekla bych že cholerik. S tým se na svět nedostanu, tož ho prodám a kopim náký lepčí. Tož neska sem donesla nový štěnátko, je upe boží, to starý snad příští týden prodám.

Budeme brzo na bedně!

Jak se stát mistrem světa!

Tak já nevím, co mě to šeci prodavajo za šajzky (taky upe dobré kynologické temin, používa ho skoro každé), to moje nový štěnátko nák nemá moc vo nic zájem, tak já nevim. Eště to s nim zkusím a pak uvidim. Sem to zkusila no, ale moc to nešlo, hold bylo to štěnátko asik rozbitý celý. Už je v nabídce, mám zamluvený nový, fakt dobrý z dobrýho spojení. To je to, co hledam celo dobu. Fakt suprový luxusní štěnátko. Budeme brzo na bedně. Chjo nevím teda jako, už je mu rok a ubec se nechce uklidnit. Je eště vic hyperaktivní než to první, ale enem dyž je sam, dyž je se mno, je náke divné, smutné. Prostě nevim, co se to neska chová za blby pse.

Zkusim iny plemeno

Mám štěnátko inyho plemene. Už su fakt ale nasraná jak mraky. Bo donesu dom štěnátko a je super a pak se z něho stane jebka. Vrátim se k původnímu plemeni asi. 

Kde je kurva chyba?

Jak se stát mistrem světa!

Mám štěnátko původního plemene, ale řikám to na rovinu, esik to zas bude šajzka, tak ho prodám a fakt nevím, kde budu hledat. Už ani tak nechcu na svět, ale aspon na náky dobrý závody o náke pohár, takový ty beze stop, ty stačijo. Ani nemusim mět IPO3, stačí ZV1.
Jenže todle štěnátko taky nic moc. Ubec nechce míček – ode mě... 
Chjo jako za rok sem nenatrefila eště na pořádný kvalitní odchovy. Tož by mě zajímalo, kde je kurva chyba? Dyk ani elektrika ani vostnáč nepomahajo... fakt nevim, co si kopim... 

Mám nový štěnátko...

 

https://www.facebook.com/zuzastorky/

Ilustrační foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...