Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Sháníte v hlavním městě bezva školku pro štěňátka? Nebo byste si chtěli vyzkoušet nejrůznější kynologické disciplíny a rozhodnout se pro tu pravou? To vše nabízí pejskařský areál v pražských Stodůlkách! A nyní se můžete pro inspiraci podívat na foto dokumentaci ze dne otevřených dveří…


HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!
HAFBO tým 10.8.2019 4783x PR články

Byť HAFBO slaví letos svoje již patnácté narozeniny, den otevřených dveří byl konán poprvé, a to 9. června 2019 v areálu našeho pražského cvičiště.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Cílem bylo seznámit nováčky, ale i ty „služebně“ starší s tím, co jednotlivé lekce, které nabízíme, opravdu znamenají a kdo jsou naši instruktoři. Příchozí se také mohli občerstvit dobrotami připravenými právě našimi výcvikáři. Dle časového harmonogramu byly předvedeny nejrůznější ukázky a následně si návštěvníci mohli sami vše vyzkoušet a dozvědět se více na jednotlivých stanovištích. Nabídku máme opravu širokou – obedience, dogdancing, dogfitness, agility, hlavolamy, dog puller, dogfrisbee, poslušnost, triky, canicross, pozitivní motivace, služby hlídání psů a výjimečný psí hotel atd.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Kompletní fotogalerii z akce najdete ZDE.

 

Příští rok se na vás budeme zase těšit.

A kdo nechce čekat tak dlouho, může nás navštívit již nyní na akci „Psí den s Prahou 13“ (www.psiden.cz).

 

Foto: archiv HAFBO
www.hafbezobav.cz

Víte, že kynologický areál HAFBO nabízí hlídání psů a psí hotel rodinného typu? Nedávno jsme vám jej na stránkách našeho magazínu představovali. Pokud vám rozhovor s jeho provozovatelkou unikl, můžete si ho znovu připomenout zde:

Tak trochu jiný psí hotel…
Tak trochu jiný psí hotel…

Také byste občas potřebovali využít služeb psího hotelu a pořád si nemůžete vybrat, komu ...

Ostatní rozhovoryPR články

Kam dál ...