Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Sháníte v hlavním městě bezva školku pro štěňátka? Nebo byste si chtěli vyzkoušet nejrůznější kynologické disciplíny a rozhodnout se pro tu pravou? To vše nabízí pejskařský areál v pražských Stodůlkách! A nyní se můžete pro inspiraci podívat na foto dokumentaci ze dne otevřených dveří…


HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!
HAFBO tým 10.8.2019 6579x PR články

Byť HAFBO slaví letos svoje již patnácté narozeniny, den otevřených dveří byl konán poprvé, a to 9. června 2019 v areálu našeho pražského cvičiště.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Cílem bylo seznámit nováčky, ale i ty „služebně“ starší s tím, co jednotlivé lekce, které nabízíme, opravdu znamenají a kdo jsou naši instruktoři. Příchozí se také mohli občerstvit dobrotami připravenými právě našimi výcvikáři. Dle časového harmonogramu byly předvedeny nejrůznější ukázky a následně si návštěvníci mohli sami vše vyzkoušet a dozvědět se více na jednotlivých stanovištích. Nabídku máme opravu širokou – obedience, dogdancing, dogfitness, agility, hlavolamy, dog puller, dogfrisbee, poslušnost, triky, canicross, pozitivní motivace, služby hlídání psů a výjimečný psí hotel atd.

HAFBO otevřelo své brány široké veřejnosti!

Kompletní fotogalerii z akce najdete ZDE.

 

Příští rok se na vás budeme zase těšit.

A kdo nechce čekat tak dlouho, může nás navštívit již nyní na akci „Psí den s Prahou 13“ (www.psiden.cz).

 

Foto: archiv HAFBO
www.hafbezobav.cz

Víte, že kynologický areál HAFBO nabízí hlídání psů a psí hotel rodinného typu? Nedávno jsme vám jej na stránkách našeho magazínu představovali. Pokud vám rozhovor s jeho provozovatelkou unikl, můžete si ho znovu připomenout zde:

Tak trochu jiný psí hotel…
Tak trochu jiný psí hotel…

Také byste občas potřebovali využít služeb psího hotelu a pořád si nemůžete vybrat, komu ...

Ostatní rozhovoryPR články

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->