Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

HAFBO online kurz můžete i vyhrát!

Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova a ještě si přitom užili spoustu zábavy? Pak je pro vás online kurz HAFBO skvělou volbou! A podrobnosti naleznete v následujícím článku...


HAFBO online kurz můžete i vyhrát!
Red. 26.10.2021 5049x Soutěže na eCanis

Během koronavirové pandemie vzrostla obliba nejrůznějších online seminářů, přednášek či kurzů. Lidé si na to zvykli, tak nakonec proč v tom nepokračovat i nyní. A přesně to si řekly i instruktorky Pavla Gašpárková a Lucka Růžičková v pražské výcvikové škole HAFBO, kde v loňském roce právě jeden takový výcvikově-zábavný online sklidil veliký úspěch. Takže do toho jdou znovu a vy můžete být u toho!

HAFBO online kurz můžete i vyhrát!

Na co se můžete těšit?

V průběhu kurzu budou jeho účastníci dostávat různé úkoly z odvětví základních dovedností, socializace, manipulace, sportovní přípravky, sebekontroly, přivolávačských her apod. Zábavnou formou tak mohou posílit svůj vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci skvělých instruktorů.

Recenze na zimní kurz 2020:

Kurz potrvá od 3. 11. 2021 do 28. 12. 2021 a je vhodný pro začínající týmy, případně mladé pejsky a štěňata, jeho úroveň je tomu přizpůsobená. Více informací naleznete zde:
https://fb.me/e/1Q9m1YomD.

HAFBO online kurz můžete i vyhrát!

Jak to bude probíhat?

Kurz potrvá osm týdnů, kdy během každého z nich dostanou týmy úkoly, které budou muset plnit. Začátečníci se nemusí bát, protože ke každému cviku budou mít podrobné informace a v případě potřeby se mohou kdykoli obracet na instruktory o radu.

Úkoly se budou sestávat ze tří oblastí:

 1. Socializace
 2. Sportovní přípravka
 3. Procházky

Z každé oblasti dostanete vždy jeden úkol. Na týden vás tedy budou čekat vždy celkem tři úkoly, které byste měli splnit. Kromě nich budete plnit i výzvy na procházkách a přenášet získané dovednosti do praxe. Splněný úkol má tým připsaný tehdy, pokud nahraje výsledný cvik na video, které odešle do tajné facebookové skupiny. Ta bude vytvořena pouze pro účastníky tohoto kurzu. Všechny splněné úkoly budou bodovány a na konci kurzu budou první tři týmy s nejvyšším počtem bodů samozřejmě oceněny. Během kurzu na vás budou čekat i bonusové úkoly.

HAFBO online kurz můžete i vyhrát!

Přihlášky

Týmy se mohou hlásit zde:
https://forms.gle/ZjueAkFTUqM7fDqY8

Přihláška je platná až po uhrazení částky na účet: 35-6172060277/0100 (KB). Jako variabilní symbol pro platbu uvádějte 5503112021 a do Zprávy pro příjemce uveďte celé své jméno. Platbu je možno uhradit i z kreditů v systému HafBezObav. Pro platbu z kreditů, prosím, kontaktujte kolegyni na e-mailu: michaela@hafbezobav.eu.

Uzávěrka pro přihlášky a platby je 31. 10. 2021!

Z KAŽDÉ UHRAZENÉ PŘIHLÁŠKY VĚNUJEME 10% Z KURZOVNÉHO MINIAZYLU VOŘÍŠKOV!

HAFBO online kurz můžete i vyhrát!

Co je třeba ještě vědět?

Pro účast je nutné mít vytvořený profil na Facebooku, abyste mohli být přidaní do účastnické skupiny. Nahrávat jednotlivé úkoly je velmi jednoduché – stačí mobil, případně kamera.

Kurzem vás provedou naše zkušené instruktorky:

Pavla Gašpárková

(http://hafbezobav.eu/vycvik/nasi-treneri/pavla-r/)

Lucie Růžičková

(http://hafbezobav.eu/vycvik/nasi-treneri/pavla-7/)

O CO SE HRAJE?

Výherce získá přístup pro jeden tým na tento online kurz HAFBO, který může využít buď sám pro sebe, nebo jej někomu ze svých blízkých nechat jako dárek. Navíc dostane krásný nástěnný kalendář 2022 formátu A3 z limitované HAFBO edice.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

 1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis/) včetně tohoto příspěvku a stránce Haf Bez Obav (https://www.facebook.com/Haf-Bez-Obav-142402936654). 2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
  3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

 1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a haf_bez_obav.
  2. Dej like tomuto příspěvku.
  3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. října 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce, jehož jméno zveřejníme následující den jako aktualitu na Facebooku a ve Stories na Instagramu. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání přístupů a informací k online kurzu.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...