Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!

Loni zaujala kniha Egon: Děsná psina Petry Baďurové Český rozhlas a na rádiu Dvojka četl dvacet jedna vybraných kapitol z knihy herec Igor Bareš. Knihu, ve které pes Egon vypráví psím jazykem historky o své nesnesitelné paničce a shovívavém páníčkovi, vydalo pražské nakladatelství Titanic a excelentní četba Igora Bareše v roli starého „vlčáka“ měla u posluchačů velký úspěch a mnoho ohlasů.


Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!
Red. 30.6.2021 4859x PR články

Radioservis se ji tedy rozhodl nyní v červnu vydat jako audioknihu. Můžete si ji pořídit na CDmp3 nebo si ji stáhnout ve formátu mp3 v e-shopu www.radioteka.cz a poslechnout si ji třeba už o letní dovolené.

Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!

Psa Egona Ort Bohemia, Petru Baďurovou i její vtipnou knížku se vskutku trefným názvem, jsme vám u nás již představili. Užili jste si zde z knížky i pár ukázek. Petru psi provázeli odjakživa a stejně jako psaní, jsou jejím koníčkem přes půl století. Je odpůrce polidšťování zvířat a německý ovčák Egon s neobyčejným pohledem byl její dosud poslední pes. Na přání přátel zřídila kdysi facebookovou stránku Egon – z mýho deníčku, kde tento již starý chlupatý senior vyprávěl o tom, jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem a tisíce jeho příznivců si chodilo číst jeho stížnosti a stesky. Avšak zanedlouho, jedno brzkého letního rána, přesně před sedmi lety, zcela nečekaně Egon odešel do psího nebe. Petra chtěla proto stránku, kam se lidi chodili zasmát a pobavit, smazat, ale naštěstí to neudělala. Stránku na sociální síti fanouškům pro potěšení zanechala a vyhověla jejich prosbám, aby příběh Egona vydala knižně. A tak koncem roku 2019 světlo světa spatřila již několikrát dotiskovaná kniha Egon: Děsná psina.

Úspěšnou knížku koupíte v knihkupectví, v e-shopu Kosmasu či na pražské veterinární klinice Vetcentrum. Nově ji seženete ale i v prodejně Českého rozhlasu na Vinohradské ulici v Praze a spolu s audioknihou si tak odtamtud můžete odnést dvě děsné psiny naráz.

Audiokniha / Egon: Děsná psina – čte Igor Bareš / vydal Český rozhlas / 2021 / distributor www.radioteka.cz

Kniha / Egon: Děsná psina / Petra Baďurová / vydalo nakladatelství Titanic Praha / 2019 / distributor www.kosmas.cz

Bližší informace a ukázky četby:  https://www.radioteka.cz/detail/croslovo-653559-petra-badurova-egon-desna-psina

 

Kam dál ...