Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!

Loni zaujala kniha Egon: Děsná psina Petry Baďurové Český rozhlas a na rádiu Dvojka četl dvacet jedna vybraných kapitol z knihy herec Igor Bareš. Knihu, ve které pes Egon vypráví psím jazykem historky o své nesnesitelné paničce a shovívavém páníčkovi, vydalo pražské nakladatelství Titanic a excelentní četba Igora Bareše v roli starého „vlčáka“ měla u posluchačů velký úspěch a mnoho ohlasů.


Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!
Red. 30.6.2021 8445x PR články

Radioservis se ji tedy rozhodl nyní v červnu vydat jako audioknihu. Můžete si ji pořídit na CDmp3 nebo si ji stáhnout ve formátu mp3 v e-shopu www.radioteka.cz a poslechnout si ji třeba už o letní dovolené.

Děsná psina v audioknize. Role psího seniora Egona se Igor Bareš ujal bravurně!

Psa Egona Ort Bohemia, Petru Baďurovou i její vtipnou knížku se vskutku trefným názvem, jsme vám u nás již představili. Užili jste si zde z knížky i pár ukázek. Petru psi provázeli odjakživa a stejně jako psaní, jsou jejím koníčkem přes půl století. Je odpůrce polidšťování zvířat a německý ovčák Egon s neobyčejným pohledem byl její dosud poslední pes. Na přání přátel zřídila kdysi facebookovou stránku Egon – z mýho deníčku, kde tento již starý chlupatý senior vyprávěl o tom, jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem a tisíce jeho příznivců si chodilo číst jeho stížnosti a stesky. Avšak zanedlouho, jedno brzkého letního rána, přesně před sedmi lety, zcela nečekaně Egon odešel do psího nebe. Petra chtěla proto stránku, kam se lidi chodili zasmát a pobavit, smazat, ale naštěstí to neudělala. Stránku na sociální síti fanouškům pro potěšení zanechala a vyhověla jejich prosbám, aby příběh Egona vydala knižně. A tak koncem roku 2019 světlo světa spatřila již několikrát dotiskovaná kniha Egon: Děsná psina.

Úspěšnou knížku koupíte v knihkupectví, v e-shopu Kosmasu či na pražské veterinární klinice Vetcentrum. Nově ji seženete ale i v prodejně Českého rozhlasu na Vinohradské ulici v Praze a spolu s audioknihou si tak odtamtud můžete odnést dvě děsné psiny naráz.

Audiokniha / Egon: Děsná psina – čte Igor Bareš / vydal Český rozhlas / 2021 / distributor www.radioteka.cz

Kniha / Egon: Děsná psina / Petra Baďurová / vydalo nakladatelství Titanic Praha / 2019 / distributor www.kosmas.cz

Bližší informace a ukázky četby:  https://www.radioteka.cz/detail/croslovo-653559-petra-badurova-egon-desna-psina

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->