Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Co si takhle píchnout do vosího hnízda?

Vážení a milí čtenáři, kromě toho, že 1. června slavíme „Den dětí“, nám kalendář také říká, že pomalu, ale jistě začíná léto a my budeme doufat, že si snad této skutečnosti už všimlo i počasí. A ty vosy, ať už nám to je, či není milé, právě s tímto ročním obdobím úzce souvisejí. Proč ale zmiňujeme tento nepříliš oblíbený hmyz?


Co si takhle píchnout do vosího hnízda?
Michaela Weidnerová 1.6.2019 8584x Z redakce
Co si takhle píchnout do vosího hnízda?

Pro měsíc červen jsme zvolili právě téma pro některé možná i trochu kontroverzní. Nebudeme se totiž jako tradičně věnovat jen jednomu plemeni, ale plemenům vícerým a to takovým, která zatím nejsou uznaná FCI nebo se dokonce chovají pod jinými organizacemi. Která to však budou, vám ale zatím neprozradíme. Kdo si počká, ten se dočká… Začínáme už v úterý!

Kromě toho se můžete těšit na oblíbené seriály a ostatní pravidelné materiály, jako jsou například první pomoc, dogdancing, veterina, barfařská poradna, chovatelská anketa nebo po krátké odmlce i přesné stopování. Dále pro vás připravujeme zbrusu novou soutěž a objeví se i novinky ve funkčnosti našeho kynologického portálu.

Nezapomínejte sdílet naše čtivo, za jeho šíření budeme velmi rádi. Tím nejčtenějším článkem nejen v květnu, ale zatím i v tomto roce se zcela jednoznačně stal „O papírácích a bezpapírácích bez emocí!“ od Irenky Lukešové. Znovu si ho můžete přečíst ZDE.

Co si takhle píchnout do vosího hnízda?

Všem čtenářům si dovolujeme rovněž připomenout, že mohou zdarma využít naši chovatelskou inzerci (https://www.ecanis.cz/inzerce.html) a prezentovat u nás svou chovatelskou stanici, odchovy, chovné jedince, případně i služby a zboží. Jsme tu zkrátka pro vás!   

Budeme velmi potěšeni, když se i vy zapojíte do tvorby našeho kynologického magazínu a budete nám zasílat své příspěvky, náměty, tipy a postřehy na náš redakční e-mail: redakce@ecanis.cz. A nezapomínejte také diskutovat na našem Facebooku nebo pod jednotlivými příspěvky v časopise.

Krásné letní a sluncem prozářené dny vám za redakci eCanis přeje

weidnerova@ecanis.cz

Tel. +420 603 358 711

 

Foto: Nikola Kolářová

Kam dál ...