Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Co přináší říjen na eCanis...?

Všimli jste si, jak ten čas letí? Je to neuvěřitelné! Září je pryč a na nás čeká říjen plný akcí. Pojďme se tedy podívat, co nám ten nový měsíc přináší...


Co přináší říjen na eCanis...?
Iveta Panýrková 1.10.2021 15361x Z redakce

Jezevčíci obsadili září!

Září jsem si neskutečně užila, protože plemenem měsíce byl jezevčík. Tyto malé psíky já neskutečně obdivuji pro jejich povahu, odvážné srdce a neskutečné výkony, které jsou schopni podat. Nejspíše nejsem jediná, protože právě články o tomto akčním všestranném loveckém plemeni si našlo velké množství čtenářů. A patří i mezi ty nejvyhledávanější materiály. Rozhovor s paní chovatelkou Chodilovou se stal dokonce nejčtenějším článkem měsíce. Dosáhl na téměř 7000 čtenářů.

Nejčetnější článek měsíce září
Jezevčík je pro mne tím pravým psem!
Jezevčík je pro mne tím pravým psem!

Další povídání o jezevčících je zde! Tentokrát zabrousíme mimo jiné na téma uchovnění, ...

Rozhovory o plemeni

Co nás čeká v říjnu?

...já doufám, že slušné počasí. Ať si s těmi pejsky užijme ještě nějaké procházky v romanticky barevném, ale slunečném podzimu. Ale pojďme k časopisu. Jistě jste zvědaví, se kterým plemenem vás seznámíme tentokrát, a bude nás celým měsícem provázet. Je to tak? Těšit se tedy můžete na Nova Scotia duck tolling retrievera, kterého nám brilantním způsobem představí Tomáš Makula. A samozřejmě nepřijdete o své oblíbené rubriky, seriály, rozhovory, poradny a další aktuální materiály.

Hurá do Studénky!

Nejen na naše pravidelné čtenáře zde opět čeká ONLINE přenos oblíbeného obranářského závodu ze Studénky. Snad to letos zase vyjde a tato parádní akce se opravdu uskuteční. Zatím vše ukazuje na to, že ano. Takže vy, kteří tam nemůžete odjet, nezapomeňte sledovat 15. – 16. 10. 2021 eCanis, kde bude probíhat náš klasický online přenos a vy můžete fandit alespoň na dálku!

Co přináší říjen na eCanis...?

Přijďte se s námi seznámit...

Zajímá vás, kdo stojí za vaším oblíbeným internetovým magazínem? Chcete se podívat, jak se „vaří“ rozhovory? Nebo se seznámit se zajímavými novinkami, které jsme pro vás připravili, či si zakoupit krásný a naprosto originální stolní kalendář z limitované edice eCanis pro rok 2022? Pak nás neváhejte navštívit v našem přenosovém studiu na veletrhu FOR PETS. Těšíme se na vás již 21. 10. – 24. 10. 2021. A to není vše, co pro vás na tuto akci chystáme. Už od zítřka můžete na eCanis soutěžit o vstupenky na veletrh FOR PETS. A nezapomeňte nás sledovat, protože pro vás toho máme daleko víc...

Co přináší říjen na eCanis...?

Soutěž o nejbarevnější podzimní fotografii

Podzim je nádherný a plný barev. Na internetu vidíme doslova mraky krásných fotografií vašich psů na téma tohoto ročního období. A tak nás napadlo vyhlásit soutěž o nejbarevnější fotografii podzimu. My za odměnu vylosujeme jednoho z vás, kterého odměníme krásnou kynologickou knížkou. Tak neváhejte, foťte se a zasílejte nám snímky i s popisem místa, které jste navštívili, na adresu redakce@ecanis.cz. Můžete také využít zprávy na našem Facebooku nebo Instagramu.

Za měsíc září a krásný snímek od nás dostává knihu Anežka Košťálová.

Zasláním svých fotografií do redakce eCanis automaticky udělujete souhlas s jejich i pozdějším použitím k našim článkům (s uvedením vašeho jména samozřejmě)!

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Ozdoba se jménem - Kost
Dodání do Vánoc
ZB000047-5
65
Ozdoba se jménem - Baňka
Dodání do Vánoc
ZB000047-2
65
Ozdoba se jménem - Tlapka
Dodání do Vánoc
ZB000047-3
65
Kam dál ...