Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Co napíše život sám…

Život umí napsat krásné a někdy až neuvěřitelné příběhy. My jsme pro vás vyhledali ty nejzajímavější. Připravte se na inspirativní povídání, ve kterých se odráží odvaha, věrnost a také oddanost! Podívejte se na příběhy rotvajlerů, kteří ukázali, že jsou nejen skvělými společníky, ale také statečnými hrdiny!


Co napíše život sám…

Pokud si někdo myslí, že rotvajler je nebezpečný, tak se velice plete. Je to opravdový psí hrdina a především věrný parťák. Ostatně, přinášíme vám pár krásných příběhů, ve kterých hrají hlavní roli představitelé právě tohoto plemene a svou odvahou a oddaností oslnili nejen své majitele, ale i své okolí. Tyto příběhy jsou důkazem toho, že rotvajleři nejsou jen krásní a silní psi, ale mají v sobě i něco navíc. Připojte se tedy k nám na cestě plné emocí a inspirace…

Toto znamená být rotvajlerem

Co napíše život sám…

Max byl rotvajler, který žil na malém statku na venkově. Jeho majitelé byli starší manželé, kteří se o něj starali jako o vlastního syna. Jednoho dne se rozhodli vydat se na procházku do lesa. Max je doprovázel jako vždy a byl skvělým průvodcem. Když se však dostali k nebezpečnému úseku lesa, kde se nacházela bažina, paní zakopla a spadla. Max okamžitě zareagoval, zastavil se a pomocí svého vycvičeného nosu našel pomoc a dovedl ji k ní. Díky jeho statečnosti a oddanosti byla majitelka zachráněna.

Po návratu domů byl Max oslavován jako hrdina a dostal svou oblíbenou dobrotu. Jeho majitelé byli pyšní na jeho chování a vděční za jeho přítomnost. Max se stal ještě důležitějším členem rodiny a jeho oddanost byla nesmírně ceněna. I když už nebyl nejmladší, jeho srdce bylo plné lásky a ochoty pomáhat. Byl to skutečný příklad toho, co to znamená být rotvajlerem.

Maxův příběh je poučným příkladem toho, jaký vliv mohou mít psi na životy lidí kolem sebe. Jeho statečnost a oddanost nebyly jen projevem jeho přirozené povahy, ale také výsledkem láskyplného vychování a péče jeho majitelů. Max ukázal, že i zvířata mohou být hrdiny a přinášet radost a naději lidem ve chvílích potřeby.

Rotvajler může být nejen skvělým společníkem, ale také zachráncem života!

Úžasná Lisa

Co napíše život sám…

Lisa byla rotvajlerka, která žila na malém statku se svým majitelem Davidem. David byl starý farmář, který si vytvořil spoustu vzpomínek se svou věrnou psí společnicí. Jednoho dne, když pracoval na poli, zranil se a nemohl se pohnout. Lisa, která byla vedle něj, si okamžitě uvědomila, že se něco děje, a běžela pro pomoc.

Fenka běžela po statku a našla Davidova souseda, který následně přivolal pomoc. Potom se vrátila k Davidovi a ležela u něj, dokud nepřijeli záchranáři. Její přítomnost a péče byly pro Davida klíčovými v těchto kritických chvílích a pomohly mu přežít.

Příběh Lisy je důkazem toho, že rotvajler může být nejen skvělým společníkem, ale také zachráncem života. Její instinkt a oddanost pomohly zachránit Davida v momentě, kdy to bylo nejvíce potřeba. Její příběh je připomínkou toho, že psi jsou nejen zvířaty, ale také důležitými členy rodiny.

Rockiho cesta k policejní službě

Co napíše život sám…

Rocki se narodil v malé chovatelské stanici na venkově. Už od útlého věku bylo jasné, že tento malý pejsek má zvláštní instinkt a energii. Jeho majitelé, manželé Sarah a John, si brzy uvědomili, že Rocki by mohl mít světlou budoucnost v práci s policií.

Když malý rotvík vyrostl, začali ho Sarah a John trénovat podle metod, které viděli ve speciálních policejních jednotkách. Rocki ukázal skvělou paměť, vynikající schopnost učit se a nepřekonatelnou odvahu. S každým tréninkem se zdokonaloval a jeho majitelé začali zvažovat možnost, že by mohl projít policejním výcvikem a stát se skutečným policejním psem.

Po úspěšném absolvování přípravného výcviku byl Rocki přijat do policejní jednotky specializující se na pátrání a zachraňování. Jeho smysl pro stopování a vynikající výkon ve stresových situacích mu brzy vynesly pověst jednoho z nejlepších policejních psů ve své jednotce. Rocki si získal respekt a obdiv svých kolegů nejen svými pracovními schopnostmi, ale také svou oddaností a loajalitou vůči svému týmu. Byl schopen najít ztracené osoby v nehostinných podmínkách, pomohl při zatýkání nebezpečných pachatelů a dokonce zachránil životy během přírodních katastrof. I když Rocki už není na vrcholu své kariéry, jeho dědictví a vliv v policejním sboru trvá. Jeho odvaha a oddanost slouží jako inspirace pro další generace policejních psů. Tento pes je důkazem toho, že rotvajleři nejenže mají sílu a schopnosti, aby byli skvělými policejními psy, ale také mají srdce plné lásky a oddanosti svému povolání a svému týmu.

Iveta Panýrková

Zdroj: yahoo.com, google.com

Foto: ilustrační pixabay.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->