Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?

Zaujala vás minulý měsíc soutěž ve spolupráci s e-shopem V Boudě a obchůdkem Budka? Pak vás jistě potěší zpráva, že tu pro vás máme další. A tentokrát můžete vyhrát originální přetahovací hračku značky Tug-E-Nuff! Tak se určitě nezapomeňte zapojit!


Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?
Red. 5.7.2020 4484x PR články

Rozvíjení a podporování kořistnického pudu u psa je jednou z nejpřirozenějších činností, kterou svému čtyřnohému kamarádovi můžete nabídnout. Společná hra nejen utužuje vzájemný vztah, ale může být také velmi účinnou odměnou při tréninku nejrůznějších sportů nebo i v běžném životě. Jistě tedy zvažujete, jakou pomůcku k tomuto účelu pořídíte, a hlavně co bude psa bavit. Možná by vám tedy mohla vyhovovat právě tato nápaditá přetahovadla z Velké Británie…

Můžete nám sdělit něco bližšího o značce Tug-E-Nuff a co vše se pod ní vyrábí?

Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?

Tug-E-Nuff Dog je rodinná firma, která vyrábí velmi odolné efektivní motivační hračky pro psy, které jsou navrženy odborníky na výcvik. Společnost funguje od roku 2009 a expanduje do třiceti šesti zemí, a nás těší, že jsme sem značku přitáhly, a zatím jsme jediní, kdo u nás hračky Tug-E-Nuff prodává.

Jak velký sortiment přetahovacích hraček nyní nabízíte a je to nějak rozděleno i podle velikosti psa?

Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?

Typů je opravdu mnoho. Tahací hračky s amortizérem, i bez, s různými délkami rukojetí. Na některých naleznete pravé kožešiny, na jiných zase kožešinu umělou. Často jsou doplněny balónky, a to opět různými typy – tenisáky, nebo gumové balonky plné i děrované. Velmi oblíbené jsou i fleecové střapce a tahátka s kapsičkou na pamlsek. Kromě tahacích hraček máme i hračky s pískátky.

Vzhledem k obrovské kreativitě značky, co se týče materiálu, velikosti a struktury, hračky si u nás zákazníci vyberou pro pejsky napříč plemeny, věku, i velikosti.

Pro většinu majitelů je důležitá i životnost hračky a také materiál, ze kterého se vyrábí. Můžete nám to trochu přiblížit?

Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?

Hračky Tug-E-Nuff jsou proslulé svojí životností! Jsou dost odolné i pro nejsilnější tahače. A na hráčkách je to i vidět, nejen na kvalitním fleecu a pravých kožešinách, ale i na metodě prošívání, a na bezchybné funkčnosti amortizérů.

Jsou některé z těchto hraček určené i do vody?

Ne, hračky jsou určeny především pro kontaktní hru.

Na spoustě přetahovadel je i tzv. amortizér. Co to vlastně je a k čemu je to dobré?

Chtěli byste vyhrát parádní přetahovací hračku?

Amortizér zvyšuje pejskovi odpor, tudíž podporuje jeho touhu hračku ukořistit. Amortizér u těchto britských hraček je výjimečný tím, že je vyroben z většího počtu pružných horolezeckých lan, než je na našem trhu úplně obvyklé a šetří tak pejskovu krční páteř i vaše ruce a ramena.

Jakým způsobem je nejvhodnější tyto hračky udržovat v čistotě (dají se třeba prát v pračce?) nebo jim prodloužit i životnost?

Přiznám se, že ve většině případů stačí vlhký ubrousek, a pokud je to varianta s kožešinou, tak tu je dobré sem tam projet psím kartáčem.

Prozradíte našim čtenářům, o co konkrétně mohou až do konce července u nás soutěžit?

Snad čtenáře eCanis mile překvapíme, ale budou hrát o hračku dle svého vlastního výběru!!! A už nyní se mohou podívat na https://shop.vboude.cz/pretahovaci-hracky-tug-e-nuff/ a přemýšlet o tom, která by se jim líbila nejvíce.

O CO SE HRAJE?

 

Výherce získá jednu přetahovací hračku značky Tug-E-Nuff dle vlastního výběru, kterou může využít buď sám pro sebe, nebo ji někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. července 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání přetahovací hračky přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

 

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Chtěli byste svému pejskovi tuto originální přetahovací hračku pořídit nebo ji třeba někomu darovat? Pak neváhejte a podívejte se přímo sem: https://shop.vboude.cz/pretahovaci-hracky-tug-e-nuff/

Kam dál ...