Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Cestování se psem aneb Databáze na eCanis!

Cestujete kamkoliv rádi se psem? A také se občas dostáváte do situace, kdy hledáte dog friendly ubytování, restauraci či výletní destinaci? Nebo o takovém skvělém místě víte a rádi byste ho doporučili nám ostatním? Pojďte se tedy společně s námi pokusit vytvořit největší databázi ubytování a později i dalších „bodů zájmu“, kde budeme se psem vítaní! Co je třeba pro to udělat, se dozvíte na následujících řádcích…


Cestování se psem aneb Databáze na eCanis!
Red. 20.9.2022 7518x Výlety se psy

I když je už půl léta pryč, stále ještě se svými psy cestujeme a jezdíme na výlety. Nejeden z nás však podniká něco podobného i celoročně a tak jistě ocení naši snahu v tomto ohledu vše zjednodušit. Nově se na stránkách kynologického magazínu eCanis chystáme spustit přehlednou databázi, která nám všem může pomoci třeba právě během dovelené. Začínáme s ubytováním se psem, ale postupně bychom rádi přidávali např. i restaurace, kde nás při pohledu na psa hned nevyhodí, výletní trasy, vhodná místa pro koupání se psem a mnoho dalšího...

Ubytování se psem

Cestování se psem aneb Databáze na eCanis!

Když už se chystáte na dovolenou, vždy hledáte místo, kde je možné přespat i se psem. Někomu stačí příjemný kemp, útulná chatička nebo privát, jiný si chce užít komfortu a služeb v lepším hotelu. Někdo vše řeší dlouhé týdny dopředu, jiný to nechává až na poslední chvíli před odjezdem. Každého však bude zajímat, kam všude má pes v daném zařízení přístup, zda i na něj ubytovatelé myslí (třeba jen tak, že na pokoj připraví nějakou mlsku nebo vám v restauraci nabídnou misku s vodou apod.), jestli je v okolí vhodné místo na venčení nebo třeba čistý rybník s pozvolným vstupem do vody, kde by se váš čtyřnohý kamarád mohl v parném dni zchladit.

Cestování se psem aneb Databáze na eCanis!

Ať tak či onak, někde hlavu složit musíme a pokud bude existovat místo, kde bude všechno po kupě a každý si tam přijde na to své, tak podle nás jedině dobře. A právě proto bychom byli rádi, aby taková skvělá databáze určená pro všechny běžela přímo na www.ecanis.cz. A budeme se snažit, aby to bylo co nejdříve. K tomu ovšem potřebujeme vaši pomoc. Tak co, půjdete do toho s námi?

Pejskaři, pomozme si navzájem!

Cestování se psem aneb Databáze na eCanis!

Zalíbila se vám tato myšlenka a rádi byste se k našemu nápadu připojili a pomohli nám ho dofinalizovat? Co je tedy třeba? Je to velmi jednoduché! Stačí jen vyplnit níže přiložený formulář, který nám moc pomůže onu slibovanou databázi vytvořit. Vám to zabere jen pár minut a nám všem ostatním to usnadní výběr dovolené. Pokuste se tedy napsat svůj názor na ubytovatele, ubytování, okolí a výlety spojené s danou lokalitou. Věřte, že cestování se psem pak bude hned o něco lepší. Těšíme se, že se nám to celé společně povede!

 

https://www.ecanis.cz/sluzby.html

 

Red.

Foto: archiv redakce, pxhere.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...



-->