Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Češi vyhráli Mistrovství světa Belgických ovčáků na plné čáře

Sedmičlenný český tým zvítězil na Mistrovství světa Belgických ovčáků ve sportovní kynologii v kategorii družstev i v jednotlivcích. Mistrovství světa FMBB v disciplíně IGP se konalo v rumunském městě Oradea od 11. do 16. dubna. Chcete vědět víc...?


Témata: FMBBIGPBOM
Češi vyhráli Mistrovství světa Belgických ovčáků na plné čáře
22.4.2023 1559x PR články

Mistrovství světa FMBB v disciplíně IGP (Sportovní kynologie) je největší kynologickou událostí roku a svou náročností je to nejtěžší soutěž na světě.

Kateřina Müller se svým psem Be Eddy de Fontemordant získala 1. místo ve World Cupu a Martin Slovák se svým psem Cane-Codi Fin vybojoval krásné 4. místo. Z českého týmu tak tito dva postoupili do velkého Grand Finále, kde se Kateřině po opětovném předvedení celé IGP3 poslušnosti a obrany povedlo udržet si celkové 1. místo, zatímco Martin se posunul na moc pěkné 7. místo.

Češi vyhráli Mistrovství světa Belgických ovčáků na plné čáře

V celé historii Mistrovství světa Belgických ovčáků se tak stalo poprvé, kdy zástupci jedné země vyhráli World Cup, tedy první část Mistrovství světa, Finále i v týmech. Mistrovství světa FMBB v disciplíně IGP (Sportovní kynologie) je největší kynologickou událostí roku a svou náročností je to nejtěžší soutěž na světě. Kromě České republiky a Slovenska v Rumunsku soutěžily i týmy z Rakouska, Kanady, Venezuely, Švýcarska, Polska a mnoha dalších zemí.

Češi vyhráli Mistrovství světa Belgických ovčáků na plné čáře

Čeští reprezentanti poslali hned po vítězství velké díky značce Carnilove nejen za celoroční podporu, ale také za reprezentační oděv. Carnilove je generální sponzor klubu Czech Malinois Club i oficiálním partnerem české reprezentace.

 

PR Vafo Praha

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->