Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

CARNIVAL online DOG PARTY

Máte rádi výzvy všeho druhu a měli byste chuť se navíc se svým psem trochu pobavit nebo přijít na jiné myšlenky? A co takhle třeba karneval se vším všudy? Vytřeštili jste oči a klepete si při tom na hlavu? Přátelé, všechno jde, když se chce! A my to tu pro vás máme připravené rovnou online!


CARNIVAL online DOG PARTY
Katka Houšková 17.11.2020 5446x zdroj: http://www.katcinasmecka.cz/ Tam nesmíte chybět

Již v první vlně koronavirové krize, kdy kvůli vládním opatřením došlo ke zrušení všech kynologických akcí, organizovala řada klubů i jednotlivců různé online akce. Konaly se online výstavy, online soutěže, online závody. A v druhé, podzimní vlně, tomu není jinak. Se zajímavým a především vtipným projektem přichází parta nadšenců HOVAWART dogsport, která se rozhodla uspořádat online maškarní výstavu…

Maškarní výstavy mají na našich akcích dlouholetou tradici. Pamatuji si, že první sranda výstavu jsme pořádali na hovawartím táboře v roce 2002 a z této „taškařice“ se postupně stala tradice, do které jsme přidali navíc i masky pro účastníky na obou stranách vodítka.

Proč právě teď a proč online?

CARNIVAL online DOG PARTY

Dnešním světem hýbou sociální sítě a korona krize tomuto stavu pouze nahrává. Nedostatek sociálních kontaktů, karanténa, existenční starosti – to vše bohužel aktuálně provází naši společnost. Výsledkem jsou nepřátelské nálady a napjaté vztahy mezi lidmi, spousta negativní energie, kterou zejména prostřednictvím sociálních sítí šíří různí konspirátoři a odpůrci jedné či oné strany. Proto jsme se rozhodli udělat něco pozitivního. Chceme mezi lidi a zejména mezi pejskaře vrátit trochu legrace. Naším cílem je na chvíli zapomenout na všední starosti a prostě se bavit, zapojit kreativní mysl, vlastní tvořivost a šikovnost a samozřejmě svého psa!

Druhým důvodem je zrušení našeho výcvikového soustředění, které mělo tento víkend proběhnout na Staré Myjavě a v rámci kterého jsme právě měli v úmyslu maškarní výstavu uspořádat. Online verze je tedy takovou náhradou, která sice bude postrádat kouzlo osobního předvedení každé masky, ale zato se jí bude moci zúčastnit daleko širší okruh „vystavovatelů“.

Cílem celé akce je na chvíli zapomenout na všední starosti a prostě se bavit, zapojit kreativní mysl, vlastní tvořivost a šikovnost a samozřejmě svého psa!

Jaká jsou pravidla soutěže?

CARNIVAL online DOG PARTY

Soutěžit se bude na sociální síti Facebook od 17. 11. 2020 do 17. 12. 2020, a to ve dvou kategoriích – jednotlivci a týmy. Kategorie jednotlivců je určena pro jednoho psa, v kategorii týmů se může zúčastnit libovolný počet psů, kteří budou společně tvořit masku a budou samozřejmě na jedné fotografii. Počet psovodů, pomocníků z řad dalších domácích zvířat či dětí je neomezený v obou kategoriích, ale platí zásadní pravidlo, že všichni aktéři na fotografii musejí mít masku. Fotky budou přijímány od 17. 11. do 29. 11. 2020.

V události https://www.facebook.com/events/648723512467029/ bude 30. 11. 2020 spuštěno fotoalbum, kde budou moct prostřednictvím palců „like“ až do 8. 12. 2020 soutěžit jednotlivé fotografie masek o svou přízeň. Třicet nejlepších fotografií, tedy těch s největším počtem „like“ v každé kategorii postoupí do druhého kola. Ve druhém kole bude o vítězích rozhodovat odborná porota složená ze dvou žen a odbornic na slovo vzatých, které byly tak laskavé a přijaly pozvání na tuto akci. Za Českou republiku se ujme role posuzovatele paní Jana Svobodová, rozhodčí pro exteriér a za Slovensko bude posuzovat paní Jana Honíšková, rozhodčí pro výkon. Oběma dámám předem děkujeme a přejeme hodně zábavy a samozřejmě spravedlivé oko.

O co se soutěží?

Pro vítězné fotografie jsme připravili balíčky zdravých dobrot od firmy Reico a další drobné dárky. Kromě toho na vítěze samozřejmě čeká věčná sláva a uznání.

A jak se tedy můžete do soutěže zapojit?

CARNIVAL online DOG PARTY

Vymyslete nějakou báječnou masku pro svého psa (a ideálně i pro sebe), přemluvte ho, aby chvíli pózoval, a potom už stačí jen říct „sýr“! Fotografii nám pošlete nejpozději do 29. 11. 2020 na adresu hovawart.dogsport@gmail.com a po jejím zveřejnění nezapomeňte sdílet, abyste získali potřebný počet „like“ pro postup do druhého kola. Potom už bude rozhodnutí jen na porotě!

Všem soutěžícím předem děkujeme za jejich účast, kterou sice nepodpoří žádnou charitu, ale rozhodně podpoří dobrou náladu a šíření pozitivní energie! A pokud nejste zrovna typem, který si rád udělá legraci sám ze sebe, potom věřím, že budete alespoň sdílet, aby se do soutěže zapojilo co nejvíce kreativních a veselých kynologických duší!

 

 Foto: archiv Katky Houškové

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...