Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Apríl nebude jen o aprílu!

Je tu nový jarní měsíc a s ním i nové dobrodružství ve světě kynologie… Těšíte se, co nám všem duben „nadělí“, co zajímavého se dozvíte nebo kam se pojedete se psem nebo i bez něj podívat? Zůstaňte tedy s námi a pravidelně čtěte nebo poslouchejte!


Apríl nebude jen o aprílu!

Vážení a milí čtenáři, s radostí vám přinášíme zbrusu nový úvodník a otevíráme další (už vlastně kolikátý?) měsíc v našem internetovém kynologickém magazínu, který vás provede velkým fascinujícím světem, ve kterém jednu z hlavních rolí v životě každého z nás hraje jistě pes, a mnohdy ne ani jen jeden. A okolo nich se to všechno točí i u nás…

Čo bolo, to bolo…

Apríl nebude jen o aprílu!

Březen je nenávratně pryč a my si můžeme jen připomenout, že plemenem měsíce byl český teriér, kterého se nám, jak pevně věříme, povedlo celkem pěkně představit. Za zmínku asi stojí i skutečnost, že při domlouvání rozhovorů k portrétu jsme narazili i na dceru u nás takřka legendárního Františka Horáka a nabídli vám povídání i s ní. Nejčtenějším článkem tohoto měsíce se ale stal materiál tak trošku z jiného soudku. Byl to trochu návodný článek a týkal se nošení náhubku. Pokud byste si ho chtěli připomenout, pak se stačí podívat zde:

https://www.ecanis.cz/clanky/nahubek-dobry-sluha-nebo-zly-pan-_3078.html

Nový měsíc, nová příležitost

Apríl nebude jen o aprílu!

V tomto měsíci se můžete těšit na širokou škálu zajímavých témat, které osvětlují různé aspekty života s našimi čtyřnohými přáteli. Od péče o zdraví a výživu až po trénink a výchovu, naše články vám přinesou užitečné rady, tipy a inspiraci pro vaši každodenní kynologickou cestu. Nepřijdete ani o své oblíbené seriály.

V dubnu si vás dovolíme pozvat mezi majitele a příznivce plemene bobtail, který vytvořil dokonalou předlohu pro pohádkového Maxipsa Fíka. Přečtěte si tedy určitě náš nejnovější portrét plemene, který vám nabídneme již zítra (2. dubna) a najdete v něm podrobný pohled na toto úžasné a charakteristické plemeno psa, a to od jeho historie a původu až po jeho jedinečné vlastnosti a temperament. Budete mít možnost tohoto dobrosrdečného společníka „prozkoumat“ po všech stránkách. Podrobně nám ho ve dvou článcích a také samostatném rozhovoru představí předsedkyně Bobtail clubu, dlouholetá chovatelka a mezinárodní rozhodčí pro posuzování exteriéru paní Petra Márová. Samozřejmě ale nepřijdete ani o další rozhovory například s poradkyní chovu nebo s majiteli, kteří se se staroanglickým ovčákem věnují sportu.

Nezapomínáme ani na to nejzajímavější ze světa dalších psích sportů, soutěží a událostí. Budete mít možnost se seznámit s úspěchy a příběhy nejen sportovních týmů, ale také s inspirativními příběhy běžných lidí a jejich psů.

I v březnu se soutěžilo…

Soutěž o 5 x 6 kg krmiva Brit Care Hypoallergenic medium Breed vyhrávají:

  1. Horká
  2. Malá
  3. Drahoňovská
  4. Bartáková
  5. Hoffman

Všem výhercům gratulujeme!

Zastavte se za námi na FOR PETS!

Apríl nebude jen o aprílu!

Rádi bychom vám také připomněli, že už tento týden (4. – 7. dubna 2024) proběhne pražských Letňanech tradiční veletrh chovatelských potřeb For Pets a my budeme opět u toho. Pokud tedy máte chuť seznámit se s námi osobně nebo si přijít jen popovídat, budeme se na vás moc těšit v hale 4A na stánku číslo 06.

A toto u nás o For Pets 2024 už vyšlo:

https://www.ecanis.cz/aktuality/for-pets-jiz-klepe-na-dvere_386.html

https://www.ecanis.cz/clanky/milovnici-zvirat-zbystrete-nejvetsi-chovatelsky-veletrh-for-pets-uz-po-velikonocich-_3092.html

Podpořit v naší činnosti nás můžete i vy…

Určitě nezapomeňte nadále nakupovat v našem partnerském e-shopu nebo navštívit náš obchod MERCH, kde naleznete velkou škálu zajímavých věcí pro svého čtyřnohého kamaráda nebo i sami pro sebe. A mimo jiné se tím také zasloužíte o další fungování internetového magazínu eCanis, jehož obsah pro vás i nadále zůstává ZDARMA. Navíc svou objednávkou podpoříte nejen naši redakci, ale také zlaté české ručičky řemeslníků, kteří pro nás tyto věci s nadšením vyrábějí.

Pokud nám fandíte a měli byste chuť nám pomoci i jinak než jen nákupem v e-shopu, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis) a Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media) lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak navštěvujte náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Tak zase za měsíc

Těšíme se, že vás můžeme provázet tímto kynologickým dobrodružstvím a že s námi budete objevovat nové perspektivy a poznatky. Děkujeme vám za vaši přízeň a podporu a přejeme vám inspirativní čtení a spoustu radosti se všemi psími miláčky ve vašem životě.

Tak krásný duben, přátelé!

 

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

Foto: archiv Petra Márová, pixabay.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->