Soutěž o půl pytle masa pro psy Brit Premium by Nature

www.krmivo-brit.cz A je tu další ze soutěží, které pro vás připravujeme pravidelně ve spolupráci s firmou VAFO PRAHA s. r. o., renomovaným českým výrobcem krmiv značky Brit. Tentokrát můžete vyhrát kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen Brit Premium by Nature Sensitive Lamb..

Brit Premium By Nature je plnohodnotné krmivo pro psy, které bylo vyvinuto na základě nových poznatků o správné výživě psů. Základem nových receptur je půl pytle masa. Mezi další složky patří oves z místních zdrojů, kolagen a schránky korýšů, lososový olej či ovoce a bylinky v přirozené podobě.

soutěž brit

Nové krmivo obsahuje vysoký podíl masa z vykostěného a sušeného kuřete (45-60 %), zdroje vysoce stravitelných bílkovin pro zdraví svalů a tkání. Lepší kvalita masa má zásadní vliv na chutnost a stravitelnost produktu.

Není pes jako pes

Nová řada krmiv Brit Premium by Nature respektuje různorodost mezi plemeny. Zahrnuje 13 druhů vyvinutých tak, aby pokryly živinové požadavky všech psů s ohledem na jejich velikost, věk a specifické potřeby. Stravitelnost a vysokou chutnost nových granulí zajišťuje vysoký podíl masa, 45-60 %.

Místo rýže oves

Bohatým zdrojem energie je v novém krmivu Brit Premium by Nature oves, obilovina typická pro náš region s velice nízkým obsahem glutenu. Díky hrubé vláknině oves příznivě působí na správnou funkci trávicího traktu psů a nezpůsobuje potravinové alergie nebo nesnášenlivost. Snižuje hladinu cholesterolu v organismu a pozitivně působí na srdce a oběhový aparát. Díky obsaženým antioxidantům má navíc dobrý vliv na kůži, srst, srdce a nervy, podobně jako v krmivu obsažený lososový olej s vysokým obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Po čem každý pes touží

Mezi hlavní ukazatele dobré kondice psa patří zdravé klouby a dobrá pohyblivost. Nový Brit Premium By Nature obsahuje jedinečnou kombinaci kolagenu, slávek zelenoústých a skořápek z mořských korýšů, které příznivě ovlivňují klouby a pohyblivost u psů.

       

Granule obsahují i několik zcela nových surovin. Jedná se o ovoce a bylinky jako jsou borůvky, jablka, heřmánek, kurkuma či rozmarýn, vhodné na podporu imunity a trávení. Dalším zdrojem důležitých vitamínů a antioxidantů je i kurkuma neboli indický šafrán, rovněž obsažená v krmivu.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.
www.krmivo-brit.cz

Kolik druhů granulí je pod novým názvem Brit Premium by Nature k dostání?

Otázka č. 1/4

Správné odpovědi hledejte na: 

Ceny pro výherce:

  1. Soutěž probíhá od 17. srpna – 30. září 2018.
  2. Soutěž je určena pro všechny čtenáře registrované na www.ecanis.cz (Nemáte-li ještě registraci, můžete tak učinit na http://www.ecanis.cz/registrace.html).
  3. Při registraci je nutné vyplnit i e-mail, adresu a kontaktní telefon, aby bylo možné případnou výhru také doručit a výherce jednoduše kontaktovat.
  4. Každý registrovaný čtenář může odpovídat pouze jednou.
  5. Soutěžící odpovídá formou zaškrtnutí (označení) políčka (možnosti) s podle něj správnou odpovědí.
  6. Ze správných odpovědí vylosujeme tři šťastné výherce, kteří obdrží od firmy VAFO PRAHA uvedené ceny.