Soutěže

SOUTĚŽ O KLOUBNÍ VÝŽIVU A PŘÍRODNÍ DOPLŇKY PRO PSY OD FIRMY CANVIT

SOUTĚŽ O KLOUBNÍ VÝŽIVU A PŘÍRODNÍ DOPLŇKY PRO PSY OD FIRMY CANVIT

1.11.2018 - 30.11.2018

S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO PRAHA s. r. o. opět připravili soutěž o zajímavé ceny. Tentokrát půjde o produkty společnosti Canvit, předního českého výrobce krmiv a vitaminových doplňků pro domácí mazlíčky.

Canvit Barf

Řada Canvit Barf obsahuje 100 % přírodní doplňky, které mají dotvářet jídelníček psů krmených metodou BARF velící návrat k přirozené stravě. Řada Canvit BARF obsahuje několik druhů příloh šetrně zpracovaných tak, aby si zachovaly původní nutriční vlastnosti. Díky mechanickému narušení jsou tyto produkty pro psy lépe stravitelné a využitelné než ovoce a zelenina v syrovém stavu.

Součástí řady Canvit BARF jsou i funkční doplňky určené k řešení specifických potřeb konkrétního psa. Ty se mohou týkat například doplnění vápníku či fosforu, detoxikace organismu či zvýšené péče o srst. A nechybí ani za studena lisované rostlinné oleje v potravinářské kvalitě.

canvit

Canvit Chondro

Vitamínové doplňky Canvit Chondro představují komplexní kloubní výživu pro psy ve formě tablet, které je vhodné užívat pravidelně. Pravidelné podávání kloubní výživy je zásadní pro potlačení bolestivosti a zlepšení hybnosti kloubů, což se projeví zvýšenou aktivitou a radostí ze života. Přípravky obsahují základní stavební kameny kloubní chrupavky. K těm patří glukosamin, chondroitin a kolagen – látky, které při jejich pravidelném užívání dokážou opotřebení kloubní chrupavky zpomalit.

Podávání tablet však bývá pro většinu majitelů neustálým hledáním způsobu, jak tabletu zatraktivnit, aby ji pes nevyplivl. A neochota přijímat tablety je i častou příčinou předčasného ukončení léčby a zhoršení zdravotního stavu psa.

Tablety Canvit Chondro nabízejí jednoduchý a bezpečnější způsob dlouhodobého podávání kloubní výživy pro aktivní život bez bolesti. Psy jsou výborně přijímány díky přidanému hydrolyzátu kuřecích a vepřových jater.

Soutěžit můžete do 30. listopadu. Tři z Vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 560 Kč obsahující kloubní výživu Canvit Chondro a losový olej Canvit Barf pro zdravou kůži a lesklou a hustou srst.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.canvit.cz


Někdo to rád horké
přejít na aktuality