Provizní program - Affiliate program

Affiliate program, neboli partnerský (provizní) program je marketingový nástroj,  který funguje na provázanosti stránek partnera a prodejce. Jde o systém založený na propagaci firmy prostřednictvím webových stránek.

Partner doporučuje a propaguje stránky poskytovatele partnerského programu a z každé uskutečněné objednávky obdrží partner provizi (předem sjednanou s poskytovatelem). 

Určitě se Vám v životě stalo, že potkáte kamaráda a on Vám povídá:
" Včera jsem si koupil krásnou knihu, běžecké boty, blok, propisku....." a vy půjdete, koupíte si to také, protože Vám to doporučil Váš kamarád a ten by si přeci nic špatného nekoupil...... 

A na takhle úplně jednoduchém způsobu funguje náš provizní program.

Affiliate marketing (provizní marketing)

je marketingový nástroj, který funguje na provázanosti stránek poskytovatele provizního programu a partnera, který službu či výrobek doporučuje.

Jde o systém založený na propagaci produktů firmy prostřednictvím stránek partnerů zaregistrovaných v provizním programu poskytovatele, kteří jsou za uzavřené obchody (objednávky) na eshopu poskytovatele odměňováni provizí.

Výhody našeho provizního programu

Hlavní výhodou našeho provizního programu je, že za výrobu reklamních bannerů pro Vaše stránky neplatí partner, ale poskytovatel. Vy si určíte, jak dlouho se reklama bude zobrazovat, jakou barvu bude banner mít atd.....